Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ízű a sperma, rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű a sperma, rossz érzés lenyelni?

Figyelt kérdés

Még sosem mertem a számba engedni de a mostani srác akivel vagyok kiszeretné próbálni. Mire számítsak milyen?

18l


2017. márc. 23. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb lány nem szereti az ízét, de olyan, mint az orvosság, nem kell finnyásnak lenni, le kell nyelni.
2017. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Az én pasimé kifejezetten finom, csak kevés :(
2017. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mitől függ, amúgy h kinek mennyi? Attól, hogy milyen régen élvezett el?
2017. márc. 23. 08:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán első alkalommal ne engedd a szádba, csak nyalj le belőlle egy keveset. Így egyből tudni fogod, milyen az íze és hogy képes leszel e lenyelni, szádba engedni. Ha undorodsz tőle, ne próbáld ki. Egy üvöltve hányó barátnő elég lehangoló utójáték szempontjából.
2017. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt ne várd, hogy eper vagy málna 1ízű legyen. Az íze változó. Aki egészséges életmódot él, nem dohányzik, annak jobb ízű.
2017. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de változó, van aki undorodik tőle. Szerintem is először csak picit kóstold meg de amúgy szerintem nemesz olyan vészes, hogy ne tudd lenyelni.:D
2017. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
na majd ráveszem akkor magam és megtapasztalom :) az ananász tényleg segít?:D
2017. márc. 23. 08:25
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
En se szoktam lenyelni mert baratomnak alapbol sok van meg mondta is hogy nem kell lenyelnem szoval aztán felrefordulok es kikopom egy zsepibe
2017. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Én Ffiként válaszolok. És valódi érzelmeket tápláló, normális, kedves, rendes emberekre vonatkoznak az alábbiakban leírtak :)


Ha én önkielégítek, olyankor mindig visszaeszem a spermámat (Buddhista tanítás). Az íze változó, és az étrendtől nagyon függ. Még a sajátommal is az a helyzet, hogy hol közömbös, hol kicsit undorító az íze. Elenyészőek azok az esetek,amikor finomnak mondható a spermám, de azért van olyan is.


Épp ebből kiindulva, ha lány kényeztet orálisan én nem szoktam elvárni, hogy a szájába élvezhessek.

Voltak partnereim, akik szerették és várták, hogy lenyelhessék, de ők nagyon kevesen voltak. Voltak akiknek a szájába élvezhettem, de aztán kiköpték, és a döntő többség mikor szóltam, hogy jön akkor kivették a farkamat szájukból és kézzel elégítettek ki. Nekem így is nagyon jó volt :)


Volt rá eset, hogy fiú szopott le. Ők mindíg élvezték és várták, hogy a szájukba élvezzek.


Javaslat, első lépés kézzel érzékelni a spermát hogy tapintásra milyen, és milyen az illata. Második lépés, ha eddig OK, a nyel heggyel pici kostoló, majd pici kostoló és lenyelés. Ha ezek a kisérletek jó eredményt hoztak, akkor ki lehet próbálni.........


FÓ SZABÁLY, a szexben minden PARTNER FÜGGŐ, az egyikkel szuper valami, a másikkal visszataszító.


Fiúként a maximális elfogadás jele ha egy lány lenyeli a spermát.


Lajos, 54 Ffi. Bp.

2017. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
olyan mint a takony vagy a slájm, vagy hasonló.
2017. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!