Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a tökéletes szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tökéletes szexuális fantázia amit a párjával csinálna?

Figyelt kérdés

Felnőtt élet hátránya, hogy egyre kevesebb időnk van szexelni, viszont ezeket próbáljuk kihasználni a minőségre menni és minden fantáziánkat kiélni, de kíváncsi lennék, hogy kinek milyen lenne az a felállás amit a párjával csinálni, akár több fantáziát is leírva.

(pl kikötözés, mindenütt rózsaszirmok, vagy nagyon hosszú előjáték, esetleg szexjátékok, nyugodtan szabadjára engedheted a fantáziád)



2017. márc. 23. 10:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

A kikötözés alap, utána jöhet még egy kis lightos BDSM, de igazából nem az a legjobb, ha én csinálhatnék bármit, hanem az lenne a legfantasztikusabb, ha a párom saját akaratából akarna megtenni velem dolgokat.

Aztán meg sok minden lenne, amit szívesen megtennék fantázia szintjén, de az életben sosem lennék rá képes egy élő emberrel, különösen nem azzal, akit szeretek.

2017. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
67%
Az izgatna ha látnám más elégíti ki. Ez egyenlőre csak fantázia marad,de nagyon izgat.
2017. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

jó válaszok, köszi, mindegyik nálam is megvan.

Első: ismerem én is, azt hogy a párodra vársz, de hát úgy néz ki ez a férfi dolga, hogy fűszert vigyen a mindennapokba :)

2017. márc. 23. 10:29
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Meditáció, egymás előtt, egymás ölében, elmeteliség állapottal egymás levetkőztetése, tovább medutálni egymás ölében, puszilgatás, stb, stb elkezdése, minek végén behatolás, végtelen szeretettel egy igazi misztikus szex.


Ennél van ilyenebb, meg olyanabb, de jobb nincs.


20 éves önvalóját elért F.

2017. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

hát egyenlőre fantázia, remélem jövőben összejön minden hozzá :)

terhes barátnővel szex :P


24F

2017. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Parom es egy masik ffi kenyeztet. Csak fantazia marad
2017. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Egy szőke fiú forced face fuckingot csinál nekem. F
2017. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Néhány hónappal ezelőtt eléggé be volt indulva a párom és mielőtt nekikezdtünk volna, csináltam vele egy fogadást, hogy melyikünk bírja tovább. A felállás, hogy ő térdel és lovagol a kedvenc dildóján és közben engem kényeztet orálisan. Vicces játéknak indult és az egyik top 3 szexuális legjobb élményem volt, amit meg akarok ismételni amikor csak lehet.


Én a ágy végén ültem míg ő mellette térdelt a szőnyegen, alatta a műfarok és ami még nagyot dobott rajta, hogy egy 2 méteres tükör volt mögötte és teljes mértékben lehetett látni hátulról is a páromat ami nagyon jó volt.

Az elején tényleg "versenyeztünk", próbáltam visszafogni magam, de párom is egyre jobban belejött és kezdte teljes mértékben átadni magát az élvezetnek ami iszonyat gerjesztő volt, ahogy lovagolt és egyben szopott és nem bírta ki, magához nyúlt amitől teljesen beremegett és ezt én két oldalról, szemből és tükörből hátulról figyeltem és egyszerűen teljesen beleremegtem.

A vége az lett, hogy nem bírtam tovább és míg a farkat lovagolta eksztázisban, egy orgazmust meglovagolva és kiélvezve én kivertem a mellére, amire még jobban begerjedt és egy hatalmasat élvezett.

Jó játék volt, egyikünket sem érdekelte ki nyert végül és azt mondta legközelebb nyugodtan élvezzek az arcára, mert abban a pillanatban egyáltalán nem zavarta volna :)

2017. márc. 23. 11:39
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ejj amit átéltél és leírtál...

Fel is hozom majd ezt otthon :)

2017. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8:

izgi sztori :P

de ha én fogadnék, akkor én 69-ben tolnám :P

melyikünk megy el hamarabb :P

ha nyerek az is jó, ha vesztek az is :P


24F

2017. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!