Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadható, hogy 33...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, hogy 33 éves férfiként a 30 alatti korosztályban keresgélek barátnőt?

Figyelt kérdés

Például én 33 vagyok, és egy 26 éves lánnyal jönnék össze.... nagy lenne a korkülönbség? Komoly, hosszú távú kapcsolatról beszélek.

Volt már fiatalabb és idősebb barátnőm is, de mindig csak egy-két év volt közöttünk.

7-8 (vagy még több) év korkülönbség mennyire "gáz"?


2017. márc. 23. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
hát nekem pl bejönnek a fiatalabb lányok most vagyok 31 a barátnőm meg 19 és nagyon jól megvagyunk :D
2017. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire elfogadható" Nem mindegy ? 33 éves felnőtt férfi ne kérdezzen már ilyet kérlek...


Olyan nővel jársz, dugsz akivel akarsz, vagy tudsz, teljesen rád van bízva basszus. Kit érdekel más mit gondol. Tinikhez egy érett férfi nem is vonzódik nagyon normális esetben mert természetellenesnek tartja ösztönösen. Viszont a huszas korosztály teljesen elfogadott és átlagos dolognak számít, még akkor is ha tényleg olyan fontos, hogy mások mit gondolnak.


Ilyen kérdéseket nők szoktak egyébként feltenni...

2017. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26-33 teljesen összepasszoló korosztály. Mégha 16-46 lenne.
2017. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom :O Értelmi szinted egy 14 évesével vetekszik... 33 éves létedre ez tényleg felmerült benned kérdésként? Gáz vagy. Nőj fel, és utána csajozz.

30N

2017. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elfogadható. Párom is 33 éves, én 22 és nagyon jól megvagyunk. Igaz,hogy vannak köztünk viták,dehát az minden kapcsolatban van. De nem a korkülömbség miatt. Nem vagyok bulizós,ő sem,szóval emiatt sincsenek viták,hogy pl én mennék bulizni,ő nem. Szóval vannak 30 alatt is nők/lányok,akikkel lehet komolyan tervezni.
2017. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt ffi és felnőtt nő.

Más lenne a szitu, ha 15-16 éves kiscsajok után epekednél.

2017. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köztünk 11 év van a férjemmel, én 18 voltam, amikor összejöttünk. Eltelt 7 év azóta, imádjuk egymást a mai napig. :)
2017. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!