Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érdekel engem ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel engem ennyire mások szexuális élete?

Figyelt kérdés
25F és nős vagyok
2017. márc. 23. 23:58
 1/7 RRR ***** válasza:

lehet a tied rossz

lehet ,hogy megnyugodj,a tied ok

lehet zizi vagy kissé

2017. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak épp fantáziád nincs és emiatt másoktól próbálsz meríteni.
2017. márc. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért amiért valóság-showkat is néznek az emberek. Van az emberekben egy bizonyos mértékű kukkolasi vágy.
2017. márc. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az élet más dolgai iránt is ilyen érdeklődő vagy, akkor ez is csak egy a többi között :)
2017. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a tied rossz... engem is addig érdekelt másoké amíg az enyém rendben nem volt :)

25N

2017. márc. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért kell ezt ennyire tabuként kezelni. Mindenki szexel, mert jó neki, de egy meztelen test az megbotránkoztat mindenkit, ha más csinálja, az fúj, hogy tehetnek ilyen undorító dolgot, meg hasonlók. Álszentek vagyunk, és ez nagyon rosszat hoz ki az emberekből, pedig élhetnénk boldogan is, ha nem zavarna minket mások boldogsága.
2017. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni valójában kérdező?
2017. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!