Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekel az, hogy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekel az, hogy csúnya vagyok és minden nő megvetéssel tekint rám, ha nincsenek is szexuális vágyaim?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 12:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
mondjuk nem szexeltem soha, így nem is nagyon lehet...de valamiért idegesít, megalázó, hogy undorodik tőlem minden nő.
2015. jún. 28. 12:39
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden nő vetne meg ezért. Én mondjuk nem. 18/L
2015. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy soha nem lépne kapcsolatba velem, ilyen szinten vet meg.
2015. jún. 28. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok akik ugyan úgy nem lépnek nemi kapcsolatba. Nem vetnek meg csak olyan lányokat ismertél meg akiknek szükségük van nemi életre. Ne hidd azt hogy valami baj van veled mert nincs, vannak olyanok mint te.
2015. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is gyűlöl minden lány csak azért, mert ocsmány vagyok és alacsony. Bár nekem vannak szexuális vágyaim, azokat mégsem élhetem ki soha, mert nincsen olyan lány, aki legalább randira eljönne velem, nemhogy még ennél is többről legyen szó.
2015. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor én még jól is jártam, hogy ronda fiúként nem izgatnak a lányok. Tényleg nem akarok velük szexuális kapcsolatot. Én nagyon magas vagyok, de lennék alacsonyabb, mert a testépítés a szenvedélyem és sokkal könnyebb dolgom lenne, mint most.
2015. jún. 28. 12:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik a magas fiúkat kedvelik. És nem vagy ronda mindenkinek más az ízlése biztos vannak olyan lányok akiknek nem tetszel de abban is biztos vagyok hogy van akinek igen.
2015. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem elsősorban azzal van a baj, hogy magas vagyok, hanem kevésbé izmos, vékony és nehezebb megizmosodnom, mint egy alacsonyabb srácnak, pedig sokat edzek és eszek.
2015. jún. 28. 12:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Minden nőnek magas pasi kell, de persze ha az arcod ronda, akkor ugyanúgy esélytelen vagy. Te még szerencsésnek mondhatod magad, hogy nem érdekelnek a nők.
2015. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, ronda az arcom. A többi magas fiút mindig körülrajongják a nők, pedig ők sem valami izmosak, de jóképűek.
2015. jún. 28. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!