Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szűz lánynak egy ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz lánynak egy ekkora kellemetlen lenne?

Figyelt kérdés

9cm hosszú, amiből elvileg 7,5 cm megy be, és 2; 2,5 cm vastag.


Egy ilyen méretű segédeszközzel kellemetlen lenne? Vagy jó eszköz ezzel szokatni a tényleges pénisz (ami nyilván azért nagyobb) behatolására?


2017. márc. 24. 23:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően tocsogsz, akkor nem.
2017. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Miért kéne egy szűz lánynak segédeszközzel szoktatni magát?? Wtf? :/
2017. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

Van egy lány ismerősöm, barátom, vagy barátnőm(?)...öhm messze. A lényeg, hogy nem tudok vele ott lenni, és neki sem volt még senkije, de ajánlottam, hogy próbálja ki a g-pont izgató vibrátort.

Egy ujjal tudta ujjazni magát előtte, de megvette a játékszert (ami kb 4 centi vastag, és 17 centi hosszú). Mondtam, hogy először nem lesz kényelmes, de ha már kitágult a szűzhártya, sima ügy. Így is történt. A második alkalomnál már mondta, hogy elélvezett vele.

Ha egy icipici valamit vett volna, akkor a mai napig nem tudná élvezni sem az ujjazást, sem a vibrátort odabent. Elvégre megdugni akarja magát valamivel, ami tényleg olyan, mintha valakivel szexelne. Azzal a pici valamivel nem érne el semmit. Szerintem ha behelyezhető vibrátort veszel, akkor vegyél pénisz méretűt és puhát, amivel tényleg lehet adni neki rendesen. Ez viszont csak az én véleményem.

2017. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell szoktatni, meg kell várni az igazit, vele nem fog fájni, mert igazán akarni fogod.
2017. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
13%
Egy szűz lánynak a 17/5 se kellemetlen amennyiben ügyes a használója.
2017. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Minek neked.Fogj egy hapsit akit szeretsz aztán kész.Szerelemből hús-vér emberrel(fa😃sszal) jobb.Ráadásul mit mondasz majd neki hogy már volt szexuális kapcsolatod.Úgy is látja majd rajtad hogy nem úgy bánsz az igazi farokkal...Csak átvered,lehet még csalódást is okozol...Lényeg hogy tapasztalatlanul ne játszd el a tapasztaltat....
2017. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Hát marha kiábrándító, hogy egy műfasszal tapasztalja ki a szexet valaki és nem egy másik emberrel. Hármas szerintem ezzel a tanáccsal nem jót tettél neki.
2017. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem helyettesíteni akarom az igazit! Viszont eléggé félek tőle, és érdekel milyen érzés ha jár bennem valami.

Meg nyilván maszturbálni azért szabad, ha épp nincs kivel.

2017. márc. 25. 09:48
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Az első behatolást hagyd meg a pasidnak.Ott csiklód izgasd azt....
2017. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ha ujjal csinálom az is behatolásnak számít.

Úgy érzem a válaszokból, hogy egy szűz ne használjon segédeszközt!?

Egyébként nem vagyok már tini, elmúltam egy pár éve 18.

2017. márc. 25. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!