Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, Jól ír-e Hamvas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, Jól ír-e Hamvas Béla a nők illatáról és ízéről? És igaza van-e benne, hogy nem fognak ellenkezni, ha megkéred őket a kísérletre?

Figyelt kérdés

A bor filozófiája című könyvben jó két oldalt szán Hamvas Béla annak, hogy kíváncsian, mint egy felfedező, és elmélyülten mint egy művész, szagoljuk és ízleljük meg a nők minden egyes hajlatát, tetőtől talpig, mert azoknak egytől egyig mindenhol más az illata és az íze.


Ás ajánljuk fel bátran e kísérletet, mert nem fognak ellenkezni.



2017. márc. 25. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha egy vadidegen akarna kísérletezni,nyilván nem engedném.

De ha a párom szeretné,akkor állok elébe. :)

2017. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt: Lajos 54 Ffi. Bp. :)
2017. márc. 25. 19:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Most akkor milyen viszonyban nem ellenkeznek a csajok? A punci hajlatnak számít?
2017. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem Hamvas Bélát, de a nőkről általában elég negatívan nyilatkozik. Ha véletlenül pozitívan, akkor nem is igazi nőről beszél, hanem a nőiségről mint szimbólumról. Amúgy jók a könyvei, de vele nem szívesen enyelegnék....és nem engedek akárkit kísérletezni. De a jó bort szeretem, ha már Hamvas és A bor filozófiája...

N 39

2017. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te láttad már Hamvast fotón? Hát...
2017. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így az a férfi ízleli a nőket, aki a szexen túl, erős erotikus érzékkel is rendelkezik. Az erotikus túlfűtöttség pedig általában nem csak a nők ízlelésében mutatkozik meg, hanem tényleg az evés, ivás, egyéb érzékelés is erőteljesebb. De ezzel a ritka tulajdonsággal nem csak férfiak lehetnek nyilván megáldva, hanem nők is. Annak pedig nincs köze hozzá, hogy vonzó volt-e Hamvas.
2017. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valami rémlik, hogy verést is ki kell osztani a férfinak a nőnek. Bár az regény volt. De szerintem az ő véleménye. De lehet csak szimbólum :D
2017. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Mindenkinek köszönöm a válaszát :)


Hamvas Béla Budapest, 1968. november 7-én MEGHALT.


Lajos

2017. márc. 26. 04:30
 9/14 anonim ***** válasza:
54 évesen ne legyél már olyan naív, hogy mindent elhiszel, amit írnak. 38N
2017. márc. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Miért szerinted még él?
2017. márc. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!