Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kötözzem meg a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kötözzem meg a barátomat úgy hogy hozzáférjek, és ne tudjon szabadulni, vagy ellenkezni? 22/L

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hanyatt fekve az ágyon. Természetesen meztelenül.

Így tudod szopni és lovagolni is rajta.

2016. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az ágyon nincs hova kötni. A kezeit hogyan tudom így? Hátul kényelmetlen ha rajta fekszik.
2016. febr. 13. 12:06
 3/12 anonim ***** válasza:
az ágy végébe raksz egy széket és ahhoz
2016. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hangzik valami biztos módszernek. A testéhez akarom valami jó pózban, és a lábait is.
2016. febr. 13. 12:13
 5/12 A kérdező kommentje:
Már kaptam jó tippet, ha valaki kéri itt leírom. Privátot nem kérek.
2016. febr. 13. 12:30
 6/12 anonim ***** válasza:

nézd, nem olyan egyszerű megkötözni valakit, de ha komolyan érdekel keres utána a "shibari"-nak.


nekem egy póz ugrik be így, ha a kezét összekötöd a feje fölött, és parancsba adod neki, hogy nem mozdíthatja el onnan, ellenkező esetben felpofozod pl.


ha tényleg azt akarod, hogy ne tudjon szabadulni, akkor sajnos ahhoz olyan ágy is kell. esetleg az ágy 4 lábához hozzá tudtok kötni kötelet (akár ezeket összekötni alul-felül), és ezekhez a kötelekhez kikötni a kezét lábát.


mit írtak, mesélj.

2016. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Behajlított kézzel a csuklóját a felkarjához rögzítem ragasztószalaggal. Ugyanez lábnál, boka a combhoz.
2016. febr. 13. 12:39
 8/12 anonim ***** válasza:
jajj, ne használj ragasztó szalagot, abból nem fog jó kisülni :'D
2016. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. febr. 13. 12:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kenyelmes, egy darabig jo, de 10 perc utan zsibbaszt, raadasul a szalag tep is
2016. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!