Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy egy picit zavar a barátnőm szexuális múltja? 21/f

Figyelt kérdés
Barátnőm 19 és nagyon szeretjük egymást meg tényleg minden rendben köztünk csak egy dolog van ami picit zavar még vele kapcsolatban. Az pedig az, hogy tudom hogy ő már sok pasival volt előttem és volt egyéjszakás kalandja is. Egyébként már régebbről ismerem, csak akkor nem kezdeményeztem mert úgy gondoltam nincs esélyem nála és barátnőm volt, de tudom hogy akkor is sok pasival kavargatott. Eddig csak egy normális kapcsolata volt rajtam kívül vele 2 évig volt együtt csak aztán a srác elköltözött, de ezen kívül nem volt normális kapcsolata. És egyszer el is szólta magát, hogy ő a nagyobb méretet szereti, aztán persze egyből korrigált meg magyarázkodott. Én átlagos vagyok ilyen szempontból is. Egyébként tudom, hogy igazán szeret engem és én is őt, csak picit zavar ez a dolog, hogy lehet nem vagyok neki elég (jó).
2017. márc. 25. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak annyi gond van köztetek, hogy ti sem tudjátok a problémáitokat normálisan megbeszélni és megoldani egymás közt. Vagy ha megbeszéltétek úgy, ahogy azt kell, akkor pedig nem bízol meg benne. A lényeg az, hogy nagyon fontos elem hiányzik a kapcsolatotokból.


23/F

2017. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

normális, hogy zavar, mert hát mindig lesz viszonyítási alapja

de ha hagyod, hogy ez elhatalmaskodjon, valószínűleg a saját gátjaid miatt el fogtok távolodni, és akkor buktad

amúgy meg van egy sorozat, a Reign, amiben van egy csaj, aki mindenkivel kefélt, aztán férjhez ment, és a srác úgy oldotta meg, hogy úgydugta meg, hogy végig a szemébe kellett néznie, hogy elfelejtse az összes addigi pasit, utána a csaj nem is akart félrekefélni

persze ez csak fikció, de elég menő :D

2017. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Mivel a múlt elmúlt, megváltozni nem fog, vagy felülemelkedsz ezen, vagy hagyod most a fenébe az egész kapcsolatot, mert a bizalmatlanságod tönkre fog tenni mindent.

Egyébként szerintem elég gáz, hogy valaki 19 évesen túl van egy 2 éves kapcsolaton plusz egy rakás kalandon. Ha egy 25-30 év körüli nőről beszélnénk, akkor teljesen rendben lenne.

2017. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég nagy, én szívesen elintézem a csajodat, ha te kevés vagy neki
2017. márc. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én a barátomnak az első vagyok. Előtte elég sok sráccal kavartam és volt egy komolyabb kapcsolatom is, de őt ez állítása és a.látszat szerint sem zavarja. Én sokat teszek annak érdekében is, hogy ne érezze rosszul (és hát nincs is mi miatt rosszul éreznie magát;) )
2017. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!