Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez a dolog rajtam kívül mást...

Ez a dolog rajtam kívül mást nem irritálna a buszon, utazás közben? Beteges hogy engem ennyire zavar?

Figyelt kérdés

Csuklós buszon, többnyire leghátul ülök, és a busz elülső részének hátuljában van két-két ülés mindkét oldalon ami szemben van, és akik oda ülnek azok ugye szembe ülnek velem. Ezenkívül a csuklóban, középen is szoktak állni emberek. És nem azt mondom hogy mindenki engem bámul, de rendszeresen kifogok egy-egy embert, aki leül oda vagy megáll a csuklóban, és egész úton engem bámul. Vagy folyamatosan, vagy időről-időre elkezd bámulni az út folyamán. És ilyenkor elkeseredett tehetetlenség lesz urrá rajtam, mert mit is tudnék vele kezdeni, meg nem üthetem.


De ez a dolog mást nem irritálna rajtam kívül, ha valaki kb. fél órán keresztül bámulja?


2017. márc. 18. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen, beteges. Miért akarsz megütni valakit, aki csak néz?

Jó csaj vagy? Akkor lehet azért bámul. Amúgy kérdezd meg hogy miért bámul, vagy járj taxival.

2017. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Legközeleb takarítsd ki a fikát az orrodból, akkor nem fognak bámulni.
2017. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy kis ilyen félelmem, de nem ilyen beteges mint nálad. Általában ha néznek engem, mindig úgy érzem, hogy valami furcsa van rajtam, és azért néznek, aztán zavarba jövök. De ilyen helyzetben, mint amiben te vagy, nyilván hogy előrenéz, mert oldalra nézni fárasztó sokaknak, aztán te úgy érzed, hogy téged néz. Nem értem akkor, hogy miért ülsz olyan helyre, ahol szemben is van ülés? Vagy miért nem állsz akkor? Gondolom te is olyan típus vagy, aki még egy haverjával is nehezen tartja a szemkontaktust, ha beszélgettek.
2017. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beteges. Nem körülötted forog a föld. Lehet hogy csak a busz mögötti forgalmat bámulja.
2017. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen távolságból hogyan tudod megállapítani, hogy hova néz.
2017. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó csaj vagy, akkor szokj hozzá, mert ez nem lesz jobb később sem :)
2017. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint a csuklóban szoktam állni, és nem az ott ülő utast (ez esetben téged) szoktam nézni, hanem az ablakon szoktam kifelé bambulni, csak hát ehhez pont arra kell fordítanom a fejemet, ahol "te" ülsz.
2017. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az se biztos, hogy bámul... ez inkább pszichologia már, mint közlekedés.
2017. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!