Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti nektek a jelenlegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nektek a jelenlegi párotokkal volt eddig életetek legjobb dugása? Mi van ha nem? 20/f

Figyelt kérdés
Azert kerdezem mert kiderult hogy a paromrol akivel 1,5 eve egyutt vagyunk hogy neki nem velem volt a legjobb. Eloszor is van egy exe vagy csak osszejartak nemtudom, ismerem a tagot nagy nocsabasz es mindig is k*va ellenszenves volt nekem. Mar az is faj hogy lefekudtek de baratnom multkor elszolta magat. Illetve csak gyanus lett nekem a dolog es ugy furta az agyam hogy nem hagyott nyugodni es nyomozni kezdtem. Beleptem facebookjaba (ne irjatok semmit) es keresgeltem a beszelgetesei kozott amiket a baratnoivel folytat es beirtam a srac becenevet mert mindenki ugy hivja es elolvastam miket beszeltek rola de ezek ugye mar ilyen jo regen irodott cuccok voltak es pl olyanok voltak hogy azthittem megorulok. Raadasul utolag kiderult hogy kabe 1 eve az egyik baratnoje aki azota is a kepembe mosolyog meg kedves velem biztatta a baratnom hogy menjen vissza ahoz a csavohoz (mert azok ketten joba vannak) "ugyis o a non plus ultra ;)))" meg ilyenek. Persze baratnom nem csinalt ilyet sot meg azt is irta hogy szeret engem de nem is kuldte el melegebb eghajlatra a baratnojet pedig azt kellett volna. De ez milyen mar? Mi az hogy arrol beszelgetnek hogy milyen volt a masik sraccal? Mintha csak szanalombol fekudne le velem vagy nemtudom milyen erzes ez. Azota nincs kedvem szexelni se elment a kedvem az egesztol, hiszen ugyse en vagyok a legjobb minek erolkodjek ugyse fogom "uberelni". Mindenzt ugy hogy nekem meg azt mondta baratnom, hogy meg sosem volt ilyen jo senkivel es en nem is tartottam magam benanak egyaltalan en mindig elsosorban ra figyeltem. Nekem vele volt a legjobb egyuttletem mert full szerelmes vagyok bele es ez mar onmagaban is ok arra hogy vele legyen a legjobb. Neki ezek szerint nem, jo tudni. Elegem van az egeszbol, baratnombol is. Felolem lelephet a srachoz ha annyira akar.
2017. márc. 26. 01:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Sweet summer child...


1) örülj, hogy ezt a visszataszító hisztit nem a barátnődnek produkáltad, mert ennél kiábrándítóbb már kevésbé lehetnél.


2) attól még, hogy szerelmes beléd és te is belé, lehetsz egy rakás sz.r az ágyban. Még úgyis ha figyelmes vagy. A szexuális kultúra nem az érzelmektől fejlődik, de tanulható, szóval töröld fel a nyáladat a padlóról és gondold végig miben tudnál fejlődni.


3) ha a másik sráccal jó is volt a szex, akkor is téged választott, szóval téged szeret. Egy jó kufirc önmagában kevés. Bár mondom, ha neki is levágsz egy ilyen picsogó kört én nem lepődnék meg, ha tényleg dobbantana... És annak semmi köze nem lesz a szexuális teljesítményedhez.

2017. márc. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

Ó, pajti. Első válaszolónak igaza van. Túl sokat problémázol azon a gyászhuszáron. A fräncokat sem érdekli, hogy kivel és hányszor kettyintett a nő, ha egyszer most veled van, nem? Dehogynem! Veled bújik ágyba vagy azzal a díszfässzal? Veled! Hát akkor meg? Egyébként is... Nem minden csak a dugásról szól. Valamiért együtt vagytok másfél éve. Az még ugyan nem az örökkévalóság, de már jelent valamit. Ne hagyd, hogy az ostoba féltékenykedésed elbässza a kapcsolatotokat. Tudom, nem a legjobb érzés, mikor egy eleve ellenszenves ürgéről kiderül, hogy nem elég, hogy utálod a pofájád, még lyuksógorok is vagytok... Jártam már így én is. Az egy kicsit segít, ha valami mondvacsinált indokkal bevered a száját. :) De egyébként felesleges, csak vitaalapot szolgáltatsz vele. Meg utána sosem mosod le magadról, hogy te vagy a "féltékeny fäsz", akinek "biztos kicsi a pöc$e".


Az elég gusztustalan dolog volt, hogy beleolvastál a privát beszélgetéseibe. Hiszen találtál valamit? Úgy értem valami olyasmit, ami nem csak az egódat bántja. Nem találtál túrót sem. Csak annyit, hogy a hülye barátnői megpróbálták rábeszélni, hogy menjen vissza ahhoz a díszfäszhoz. Ennyi. De erről nem a nőd tehet. Mert még ha találsz valami disznóságot, mit tudom én, kiderül, hogy megcsalt... Akkor azt mondom oké, ezt jogod volt megtudni. Így sem szép dolog a párod privát beszélgetéseit megszentségteleníteni, de azt mondom, hogy bocsánatos. Na de így, hogy egy túrót sem találtál. :)


Egyébként ezért kell a nőket idejekorán eltiltani az ilyen szärkeverő "legjobb barátnőktől". Hány ilyennel megszívtam én is... Sajnos nekem sincs jó receptem rá, hogy lehet jól kezelni ezeket. Illetve van, de az már egy másik történet. :)

2017. márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%

hogy minek dugd meg?

elve azért dugsz hogy neked jó legyen,hogy te kiélvezkedd magad a csajon,nem?

meg egyébként is,ha ennyire hagyod elhatalmasodni magadon a megfelelési kényszert és az alacsony önbecsülést,akkor a csaj dobbantani fog.

szóval szerintem ne magadon,ne is a csajodon áll bosszút,hanem a barátnőjét járasd el,kisebbítsd meg és űzd el a csajod életéből,manipulációval,ésszel.

jah és vegyél be egy viagrát és úgy keféld meg egyszer a csajod és akkor majd rólad is írogat ódákat.

2017. márc. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
vele volt.
2017. márc. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
lemaradt: mert őt szerettem legjobban.
2017. márc. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
"dugása" - Legközelebb ne akkor írj kérdést, amikor épp kijössz a kocsmából. mert ez az a stílus
2017. márc. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak Ő érte el azt hogy spriccelve és remegve élvezzek el. 23 L
2017. márc. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem a dugás minősége a legfontosabb egy kapcsolatban. Régen baj lenne ha csak ez számítana.

Ha csak ez számítana, akkor ezek szerint vele lenne, nem veled. De veled van, nem? Akkor mire a hiszti?


Én most két dologért vágnálak ki, egy hogy belenéztél a beszélgetésekbe (kivéve ha ő adta meg az engedélyt rá- pl a jelszavát), illetve ezért a hisztiért, aminek semmi köze a mostani kapcsolatotokhoz. Vagy van? Nincs! A múlt az múlt. Biztos neked is volt már szebb, meg jobb, mégsem azt választottad, gondolom mert természetre nem volt jó, hiába sz*pott esetleg jobban. Akkor meg?


Az pedig hogy a barátnőkkel mit beszél? Azt írta szeret. Ez a lényeg. Nekem is volt már sok partnerem, kapcsolatom, azokat lezártam, továbbléptem, ennyi. Igaz hogy van akivel jóban vagyok (többel is), de mint pasi egyik sem kéne már, főleg hogy van barátom.

2017. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Sose értettem azokat, akik addig másik privát szféráját etikátlanul leszarva nyomoznak, amíg nem találnak valamit, amit képtelenek feldolgozni.
2017. márc. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vele volt életem legjobb "dugása", de nem is az a személy volt életem párja. Ettől függetlenül nyilván soha nem mondanám el a páromnak, mert a férfiak ebből képesek ekkora ügyet csinálni. Nem jelent semmit, mert egy kapcsolat nem (csak!) ebből áll. Hiába az említett exemmel volt, ha amúgy egy féltékeny, irányító, bulizós férfi az illető, mert az CSAK szex volt. A párommal a kapcsolatom pedig NEM csak szex. Ez az, amit a legtöbb férfi képtelen megérteni, így felesleges ezt magyarázni!
2017. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!