Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy mindig a jelenlegi párkapcsolat a legjobb és felülmúlja a többit?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értelmszerûen nem.
2016. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyre jobb kapcsolatokba megyünk bele?


nem, nem csak rajtunk múlik.

2016. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem feltétlen, bár azért egy értelmes ember tanul a korábbi kapcsolataiból, és alapvetően olyan embert keres, aki számára jobb, mint az előző. Persze így is bele lehet futni rossz kapcsolatokba, de azért szerintem az fontos, hogy az ember igyekezzen a jobbat megtalálni. Ha a jelenlegi kapcsolata rosszabb, mint az előző, akkor talán tovább kéne lépni és még jobbat keresni.
2016. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem igaz. Legalábbis én nem tudok elképzelni egy olyan h/lye embert aki hajlandó belemenni az előzőnél rosszabb kapcsolatba és benne maradni. Bár persze biztos van ilyen de számomra elfogadhatatlan. Ezért is tartom nevetségesnek amikor az mondják, hogy azért nem élvezed a szexet/akarsz házasodni/gyereket/összeköltözni stb, mert még nem találtad meg az "igazit". Hát nem tudom, hogy van vele más, de én olyannal össze sem jövök aki akkor, abban a pillanatban nem érződik igazinak... xD
2016. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagy, akkor így látod. :)

De alapjáraton nem feltétlenül igaz.


26/N

2016. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!