Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha tetszik valaki és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszik valaki és csak kalandot kerestek, de kiderül, hogy szűz attól még lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk már 25 éves elmúlt.
2017. márc. 26. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2017. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem keresek kalandot, de beleképzelem magam..

szóval, az elég megtisztelő lenne, hogy nekem adja a szüzességét, de másrészt ez meg nem olyan jó, mert valaki olyannal kéne elveszítenie, akit szeret

szóval hiába lenne baromi csábító, én szerintem nem feküdnék le vele

2017. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Régebben nekem is ez volt a vágyam, hogy találjak egy szép, csinos lányt akinek tetszik a személyisége, szerelemből feküdjünk le és együtt is maradjunk, de már annyit csalódtam, hogy inkább élnék.
2017. márc. 26. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, ezt megértem, de attól én személy szerint nem feküdnék le veled, mert hiszek abban, hogy sikerülhet még, de én csak egy lány vagyok, sokan szívesen ágyba visznek mnden gát nélkül

2-es voltam

2017. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze megértelek és változhat a hozzáállásom, de egyenlőre semerre se tartok a párkereséssel.
2017. márc. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!