Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon durva fantázia,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon durva fantázia, vágy? Mennyire beteges?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a kérdés, de mivel illusztrációnak raktam képeket (amik amúgy nem voltak durvák), törölték. Tehát most újra kiírom, csak képek nélkül. (Ezt, majd a válaszol közé teszem be, persze picit enyhébbet, hogy ne sértse a szabályokat.)


Akkor a lényeg:

20 éves srác vagyok és imádom a túlsúlyos nőket, konkrétan annyi a felső határ, hogy tudjon még járni, tehát egy akár 200-300 kilós nő is tud vonzó lenni számomra. Imádom a háj látványát, a nagy hurkákat, a tokát, a puncira lógó hasat, a narancsbőrös, puha popsit, a vaskos karokat. Izgat, ha egy nő rengeteget eszik, közben maszatos lesz és hatalmasakat büfizik. Ez utóbbiak vékony csajok esetében is tetszenek, sőt az szerintem még izgibb, ha egy vékony nő eszi tele magát úgy, hogy a végére szép kis pocija lesz. A maszatolás pedig szintén egy külön fétis lehet, mert vágyom rá, hogy összekenjük egymást egy csajjal csokival, fagyival, Nutellával vagy tejszínhabbal, majd lenyalni egymásról.


Talán at utóbbi néhány dolog nem is olyan durva, de az extrém méretek iránti vonzalom amit szégyenlek persze nem csak a 200-300kg-s nők vonzanak, de elképesztő vágyat érzek irántuk. Amúgy párkapcsolatot nem tudnék elképzelni ilyen nővel. Igaz itthon nem is igen vannak. Alapjáraton viszont a vékony csajok is tetszenek, illetve az is, ha csak pár kiló plusz van rajtuk, tehát nem csak a fétis ural, de mégis megvan.


Amúgy a hízlalás nem izgat, tehát feeder nem vagyok.


Szerintetek ez beteges? Esetleg csajok titeket elriasztana, ha kiderülne a pasitokról, hogy egy 150-200-250 kilós nővel is lefeküdne.


Egyébként érdemes megjegyezni, hogy vékony vagyok, illetve volt amikor izmos voltam, de duci csak 8-9 éves koromban egy rövid ideig, ekkor még anorexiás il

S lettem. El se tudnám képzelni, hogy kövér legyek, a családban se igen van kövér ember, max olyan akinek pár kiló feleslege van.


A fétisem pedig a szexualításom kezdete óta megvan, tehát olyan 12 éves korom óta.



2017. márc. 26. 16:54
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt van pár kép: (szabályzatnak megfelelően)

[link]


[link]


[link]


caitidee/previews/previews2016/225caitidee_all.jpg

2017. márc. 26. 16:59
 2/9 A kérdező kommentje:

Utoldó link rossz volt:

[link]

2017. márc. 26. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Számomra szokatlan dolog, de ha tudsz parancsolni a fétisednek pl nem csalod meg a barátnődet egy túlsúlyos nő miatt, nem hiszem, hogy lesznek ebből problémáid
2017. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%
Ismerkednél is ilyen lányokkal, vagy csak fantáziálsz róluk?
2017. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Geconaa

Én meg azthittem én vagyok a beteg mert szeretem a ha szex közbe ütnek meg kiláncolnak, lefognak.

2017. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó a szó, tesó :D Végre valaki aki vállalja a vágyait. Én is imádom a duci nőket, a tetejébe még feeder fétisem is van, szóval szeretem őket kajáltatni :). Amúgy Boberry-t szerintem egy vékony csajokra kattanó ürge is megdugná, nincs mit ezen szégyelleni :D. Remélem, megtalálod azt a lányt akit keresel. Ha itt lappanganak az olvasók közt nők, akkor bátran írjanak.

25/F

2017. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki hasonló vágyakkal mint én :D 16f
2017. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "feeder" ?
2017. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan ember aki lányokat hizlal mert ez izgatja én is ilyen vagyok például 16/f
2017. márc. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!