Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azon lányok, akik nem szívesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon lányok, akik nem szívesen adnak orált a fiúnak, mennyire várják el a fiútól, hogy a fiú orált adjon nekik? Mit szólnak hozzá, ha a fiú azt mondja, hogy ő sem szívesen csinálja a lánynak?

Figyelt kérdés
(elnézést a két "orált ad" kifejezésért, nem tudtam máshogy megfogalmazni úgy hogy ne töröljék a kérdésem)
2017. márc. 28. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bánom.


N

2017. márc. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyenek szeretik-e egyáltalán egymást? Számomra egyszerűen hihetetlen...
2017. márc. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen mikor nem szerettem mert rossz élményeim voltak egyáltalán Nem vártam el hogy a pasi kinyaljon. Sőt volt hogy megkértem, hogy inkább ne, mivel rossz élményeim vannak így én nem tudnám neki viszonozni.. 23 L
2017. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

hogy lehet szexelni egy normális kiadós orál nélkül ?

N

2017. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen barátnőm, én mindig orgazmusig nyaltam és szex közben is elélvezett, de ő nem csinálta nekem. Sőt, többször nem hagyott elélvezni sem, mivel nekem több idő kellett és neki meg érzékeny volt utána.

Szóval önző lányok is vannak bőven, ott is hagytam egy idő után.

2017. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!