Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is van olyan h jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van olyan h jól bevinnétek azt a nőt a bokorba, de nem szívesen mutatkoznátok vele az utcán?

Figyelt kérdés
fura érzésem van amikor meglátok 1 lányt de tudom hogy csak nekem szép. és olyan fura érzés h járnék vele de szégyenlem az utcán.
2017. márc. 5. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát ja ez inkább undorító hogy szégyenled a vágyaidat, de megdugni dugnád de el már nem mondanád senkinek mert elítél miatta... 22l

Velem még nem volt ilyen lányként

2017. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nem úgy értem hogy csak megdugni,hanem szerelem.
2017. márc. 5. 14:43
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Akkor is nyomi vagy 27/f
2017. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem már sokszor volt ilyen bátya... Elmentem a randira volt hogy még 2× is, de annyira nem bírtam, hogy inkább eltűntem.
2017. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Jól értem, neked tetszik, szerelmes is vagy, de szégyelled, mert csak neked szép, és másoknak nem, ezért nem mutatkoznál vele az utcán?

Azt gondolom, kicsit éretlen az érzelmi életed.

2017. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

5: Nem jól gondolod. A kérdező nem szerelemről beszél, csak fizikai vágyról.

---

Igen, van ilyen. Van egy régi barátom, aki nagyon egy ronda srác (alacsony, kopaszodó, igénytelen, szemüveges, nem túl szép arcú) és kb állandóan Scarlett Johannson vagy Megan Fox kinézetű nőkről álmodozik. (Szűz még persze)


Én elég jól nézek ki külsőre is, de rájöttem hogy sokszor olyan lányokkal is lehet jókat szexelni, akik kevésbé szépek, mint amilyen jóképű én vagyok. Ez a szépség vonatkozhat az arcukra vagy az alkatukra is.

Ha beraknátok elém 100 lányt egymás mellé rondáktól kezdve a legszebbekig, akkor kb meg tudnám mutatni, hogy kik azok akik külsőre egy szinten vannak velem. (Nem a legszebbek, de azért a felén bőven túliak).


És csak annyi, hogy én az átlagoska lányokhoz is tudok nagyon vonzódni. Volt már olyan szeretőm, akinek az arca nem volt túl szép, de nyak alatt kb szupermodell volt tényleg "nyaktól talpig". Ilyen lány most kettő is az eszembe jut. Ugyanígy volt ducibb csaj, aki nem vonzott őrült módon, de kedves-normális volt és mellette hatalmas (és feszes!) mellei is voltak. Velük mind jókat dugtam, de barátnőzni nem barátnőztem volna velük.


Ja és egy idióta se higgye, hogy akkor biztos üresfejű cicababa gyönyörűségek a barátnőim inkább. Az üresfejú cicababa gyönyörűségeket ugyanúgy megdugom és kész. Szerelmes a nekem kívül-belül szép nőkbe tudok lenni és ilyenek is voltak a barátnőim. Akik belsőre is nagyon édes, kedves, aranyos csajok voltak, amellett hogy külsőre is jól néztek ki

2017. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te egy kicsit egoista vagy 6-os, nem gondolod? Mindenkinek más a szép, pont ahogy írtad.
2017. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7:

Nem.


Ebben is van arany középút. Nem mindenkinek ugyanaz a szép, de van egy általános közízlés, közmegegyezés arról, hogy az az ember ott mégis csak jóképű/gyönyörű A LEGTÖBB EMBER SZERINT, átlagoska a legtöbb ember szerint, vagy csúnya és nem vonzó a legtöbb ember szerint.

És ez általában az adott személy sikereivel is megegyezik a másik nemnél.

Vannak dolgok, amik 10-ből 9 ember szemében csökkentik az adott ember külső megítélését, mint pl a kövérség vagy a pattanásosság, vagy a nagyon asszimetrikus arc, stb. Ugyanígy vannak dolgok, amik 10-ből 9 ember szemében növelik az adott ember külső megítélését: Szimmetrikus arc, nőknél a hosszú haj, férfiaknál a sportos testalkat, stb-stb

Azon lehet vitatkozni hogy neked X jobban tetszik mint Y egy kicsit mert valami, nekem meg fordítva, de abban ott lenne a konszenzus a legtöbb ember között, hogy mondjuk mindkettő úgy általában vonzó-e vagy sem.


Ilyen skálák, listák sem véletlenül léteznek:

Nők:

[link]

Férfiak:

[link]


És ezt mondom hogy itt is lehet vitatkozni azon, hogy te most valakit a 6 helyett 7-be raknál, vagy egy 6-os jobban tetszik az egyik 7-esnél. OK, ilyen nekem is van. De mondjuk 3 helyezéssel már senkit nem raknál odébb (erről beszélek, hogy van konszenzus az emberek között azért mégis). Remélem tudsz angolul és az elég korrekt leírásokat is elolvasod a számok mellett

2017. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6-os, a kérdező ezt írta:

"A kérdező kommentje:

De nem úgy értem hogy csak megdugni,hanem szerelem."

Szóval akkor mégiscsak szerelem, nem?


Az, hogy az emberek, férfiak is, nők is, jókat tudnak dugni akkor is, ha nem szerelmesek, jókat tudnak dugni nem ideális szépségű emberekkel, sőt, szerelembe is tudnak esni nem ideális szépségű emberekkel, az tény, azt nem kell bizonyítani.

Ami a kérdésben nekem szöget ütött a fejembe, hogy a kérdező szerelmes, a lányt szépnek látja, de mivel csak neki szép, és másoknak (kinek? Két barátjának, anyukájának, a buszon az ellenőrnek?) nem tetszik, ezért szégyellne vele az utcán mutatkozni. Erre mondom azt, hogy éretlen az érzelmi élete.

2017. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Itt arról van szó, hogy akár szerelmes is lennél a lányba, mert neked tetszik meg minden, de amikor látsz egy csini kis plázacicát akkor rájössz, hogy a te világodban szép a lány akivel vagy, de amúgy meg kur.va ocsmány, ha egy valóban szép lányhoz hasonlítod.
2017. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!