Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a baratnom megdug engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnom megdug engem analisan abbol milyen egeszsegugyi problemaim lehetnek?

Figyelt kérdés
egy felcsatolhatosal akarja. felek nagyon, de neki megengedem ezt.

2017. márc. 28. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Semmi, de én tuti ilyent nem engednék meg...a következő meg az lesz, hogy beállít egy réti n...igger-rel azt a mű helyett betolja neked a 30 cm-es kolbászt, te meg az ellen se fogsz ellenkedni, mert a barátnőd akarta, neki meg úgy is megengeded.
2017. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
ha szereted a lányt ne izgulj nem lesz semmi bajod tőle csak annyi h a lány kedvébe jársz!
2017. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Ebbe semmi b..zis nincs.
2017. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi az,hogy neki megengeded?Ha nem akarod akkor ne dugasd meg magad.Akkor vállald be ha téged is izgat a dolog.
2017. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod.

Eleve ha fáj szólsz neki és abbahagyja.

A másik meg, hogy ott jön ki a ...

Az nem ugye nem egy tiszta dolog, szóval nem fog elfertőződni vagy ilyesmi.

2017. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
megsértheti ott bent, vérezhetsz és a többi.
2017. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne megszülöd a gonoszt😂
2017. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem ez nem b**is, hanem borzasztóan szánalmas és megalázó. Hagyod, hogy megkeféljen a csajod? Miért nem te b**zod meg úgy hogy ne tudjon felkelni és eszébe se jusson ilyesmi legközelebb? Megteszi, rájön, hogy nem is vagy igazi férfi, erősebbet akar majd és elhagy. Elkeféli az életedet, legalábbis egy időre...


25f

2017. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha előtte rendesen kitisztítod magad és a barátnőd is letisztítja a felcsatolhatóst és rendesen síkosítva vagy, akkor semmi baj nem lehet
2017. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, ferfival akkor se csinalnam ha a baratnom akarna, az viszont izgato szamomra hogy megalaz es megdug, neztunk ilyen videokat a neten es ugy szeretne csinalni ő is, es izgat engem is a video meg az is hogy kiprobaljam csak felek tole ellege, de kifogjuk probalni mindenkepp bizom a baratnomben es szeretem őt es ha boldog az is ugy felizgat.
2017. márc. 28. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!