Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet ha sex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ha sex közben idönként átesem egy hold ponton és nem tudom abbahagyni ill. elmenni? 26F

Figyelt kérdés
Utoljára mikor ez történt már láttam a barátnőmön hogy nem bírja és talán hogy, már fáj is neki.Idáig nem vettem ezt észre ő pedig nem szólt soha.Teljesen átlényegülök ilyenkor természetesen csak a tempó fokozódik semmi erőszakosság nincs.Nem tudok elélvezni csak akkor ha már látom rajta hogy gyakorlatilag szét sexeltem.Odaadó vagyok vele szeretem orálisan is kényeztetni simizni de nem akarom leharcolni amikor ennyire beindulok.

2017. márc. 29. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl teng benned a tesztoszteron
2017. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hold ponton?
2017. márc. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az holtpont :)
2017. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy harcolod. Az a fájdalom amit érezhet a barátnöd az jóértelembe fájdalom. Legalábbis szerintem. Nálam igy van minél jobban fáj vagy eröszakosabb a párom annál jobb.
2017. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas dagály lehet nálatok szex közben, ha átesel a Hold ponton
2017. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam,köszi a válaszokat de nem jutottam közelebb a HOLT pont :)átlépéséhez.
2017. márc. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!