Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki fogaz annak hiába mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fogaz annak hiába mondja ez ember, nem fogja abbahagyni mert nem szándékosan csinálja hanem szerinte úgy jó?

Figyelt kérdés
Van egy lány eddig kb 5X szexeltünk. A 69 a kedvencem mert nagyon jó hátulról nyalni a punciját meg segglukát. De ebben a pózban nagyon erőteljesen szopja már közben is éreztem hogy kellemetlen de azért végigcsináltuk. Kb 1 hétig regenerálódott a farkam mert piros kidörzsölésnyomok lettek rajta és érzékeny is volt. Másodszorra mondtam hogy csinálja finomabban, nem sokkal volt finomabb, így mondtam hogy váltsunk pózt és ugy fejeztük be. Harmadszorra megint mondtam hogy finoman szopja, nem kell úgy mint a gőzgép de hiába kb ugyanaz volt ujra. Úgy látom hogy hiába mondom őt egyáltalán nem befolyásolja. Ha elétérdelve szopatom akkor nem tudja ugy szétrágni az ok. De nekem fontos lenne a jó 69, az meg vele nem lehet. Mért nem érti meg? Így ott kell hagynom pedig aranyos, szép arcú, vastag szájú kis bula.
2017. jan. 23. 19:29
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
85%

Lehet nem is érzi,annyira elragadja az extázis..

Szólj közben neki,ne utólag

2017. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
okosan oldod meg, ha képtelen ennyire egyszerű kérést teljesiteni, nincs vele több dolgod
2017. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Ezért jók a cigánylányok azonak 17-18 éves korukra egy foguk sincs
2017. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor talán ne a szájába tedd. Ha más alkalmasabb helyet nem találsz akkor keress mást!
2017. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Vannak rajta egyéb lukak azok jól működnek.

De a szája olyan mint a ceruzafaragó.

Hétvégén bepróbálom a hugát.

2017. jan. 23. 21:31
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha bulának tartod, mit vársz tőle?
2017. jan. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6

pofád lapos

2017. jan. 24. 09:28
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

EZ a beszéd ha jó a huga szólj írj nekem:

rajvadasz1985@citromail.hu

ÉN az anyját is megkurom mert tapasztalt

2017. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Már nem is csodálom, hogy a kis "bulád" szarik az igényeidre.Ilyen primitív lénnyel összejönni nála sem vall túl sok észre...
2017. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ne udvarolj troll, én férfi vagyok nem valami nyűlos papucsállat mint te. Ez kell a jó buláknak. Az meg pont utoljára fog érdekelni hogy a lúzereket mire idomitották a nők.
2017. jan. 24. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!