Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan keltsem fel a figyelmét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmét egy idősebb férfinek?

Figyelt kérdés
Apukámmal szemben lakik egy hapsi , akihez nagyon vonzódom. Néha át is jön hozzánk vacsizni,beszélgetni stb. Hogyan csábítsam el őt? (Nem komoly kapcsolatra) Ő 40 én 21/L.
2017. márc. 29. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Apukád majd szétveri a fejét, ha megtudja. :D
2017. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Pl hiányos öltözékkel.
2017. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mikeXxX ***** válasza:
76%
No thanks ! Remélem nem a XV. kerületben laksz mert ott hajt rám egy barátom lánya de nekem tabu és fiatal is így bocsi sehogy sem tudnád felkelteni a figyelmem !
2017. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, ismerd meg, legyél hozzá kedves, mosolyogj sokat, de közben legyél zavarba és rövid ruhában.

Kezdetnek valahogy így.

2017. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 40-esek tudnak vonzóak lenni! :) Szóval mindent bele, ha ki akarod próbálni a csáberődet. :)

Van néhány apró trükk. Pl.:

- Mosolyogj rá sokat, ami úgyis jön, ha szimpi.

- Köszönj neki előre!

- Írj rá valamilyen indokkal, csak hogy érezze, hogy időnként eszedbe jut.

- Dicsérd meg a stílusát, ruháját vagy éppen a külsejét.

- Említsd meg, hogy egy bizonyos tulajdonsága pl. kézfeje, izmai, szeme emlékeztet egy volt pasidra, akiért emiatt oda voltál és örülsz, hogy újra látsz valakiben ilyet.

- Flörtölj vele szóban, FB-n, sms-ben.

- Vegyél fel vállra csúszós vagy pánt nélküli ruhát, ha jön.

- Meg fog bolondulni, ha nem veszel melltartót a ruhád alá. Legalább addig, amíg ajtót nyitsz neki vagy megjelensz előtte, amikor apud éppen nincs vele. Aztán utána gyorsan felveszed, hogy mikor hármasban vagytok, akkor apudnak ne tűnjön fel.


Hirtelen ennyi! :)

Sok sikert!


l26

2017. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyakorolj rajtam
2017. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)!
2017. márc. 31. 12:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Rajtam is gyakorolhatsz...
2017. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

27 vagyok, a mostani munkahelyemen elég sok a 40-es férfi. Csinosan (de egyáltalán nem túlzóan vagy kihívóan) öltözködök, mindenkire mosolygok és kedves vagyok, ez nagyon tetszik nekik. Látom rajtuk, hogy nem lennék ellenükre (annak ellenére, hogy a legtöbbjük családos apuka). Viszont akinek fiatal lánya van, az nem hinném, hogy nőként tudna nézni egy magánál jóval fiatalabb nőre.

Szerintem ha a kiszemeltednek nincs lánya és mindig mosolyogsz rá, akkor már elég nagy esélyed van.

2017. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahogy leírták már mosolyogva ,kacérkodva,kedvesen és mar fel is figyel rád! De ha modod van kissé lengébb ruhában szexin találkozol vele biztos hogy a tiéd !
2017. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!