Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy nálam 5 évvel idősebb fiú figyelmét? 15/L

Figyelt kérdés

Régóta úgy érzem, hogy én szeretem őt, tetszik. Nemsokára találkozom vele, de nem kettesben hanem egy nagyobb fős társaságban és nem tudom milyen témával menjek oda hozzá (nem akarok túl nyomulósnak tünni). Ő tudja, hogy nekem bejön, már többen is elmondták neki, szóval lehet, hogy ő fog odajönni hozzám. Kérlek adjatok tanácsokat, miket tegyek a külsömmel/belsőmmel, hogy felkeltsem a figyelmét!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. dec. 11. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Ne legyél rámenős, erőszakos, akit nem lehet levakarni se. Bocsánat, hogy ezt írom, de nem jó politika ez a "nem látod, hogy én téged akarlak...". Kicsit kéresd magad, nem biztos, hogy neked kéne elsőnek odamenni hozzá, hanem várd meg amíg a fiú odalép. Max. csak ha sokáig (esetleg látod, hogy a fiú félénk, akkor lépj oda hozzá te).

Legyél szerény, visszafogott, kedves, szépbeszédű. Nem kell szószátyárkodni...

25f

2016. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Tini kategóriába kellett volna írni, egyem a zúzádat.

Nyugi, ha tudja, hogy bejön neked és te is bejössz neki, akkor majd ő felveszi a beszélgetés fonalát. Semmit ne bohóckodj, legyél érett tini, mosolyogj és várd, amíg oda lép. Ha nem teszi meg, akkor nem a te embered.

2016. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
36%

Csak megsúgom, hogy nem is ismered. Szóval azt hogy szereted kizárt. Ilyen korban azt sem tudod mi az, ez csak egy fellángolás hidd el. Tudom ebben a korban még a külső számít csak, de akkor is. Ez csak gyerekszerelem.


Azt hogy érted, hogy mit kezdj a belsőddel? Másnak akarod mutatni magad, csak azért hogy vonzóbb legyél számára? Már itt bukott az egész, ne haragudj.


24F

2016. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne öltözz ribizlisen, ne sminkeld magad agyon és add magad. Mert ha összejöttök utanna nehéz lesz sokáig megjátszani valakit aki nem te vagy.
2016. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rossz az indítás, miért akarsz többnek tűnni mint amennyi vagy?


A színjátékot nem lehet sokáig fenntartani, ezt jól jegyezd meg!

2016. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
20évesen nem kezdenék ki egy 15évessel. Jól vigyázz mert ha szüz vagy és csak arra kellesz, örökre emlékezni fogsz erre a patkányra.
2016. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A fiút elég szerénynek ismerem, még nem volt barátnője sem, ha jól tudom.

Igen elég fiatal vagyok, jöhetnek itt páran azzal, hogy szexelni akarok vele, de nem, és ő sem akarna velem, mert még soha nem is szexelt.

Az egyik barátnőm mondta, hogy biztosan odafog jönni hozzám, hiszen tudja hogy mennyire sokat szoktam róla mindenkinek beszélni (és a barátnőm is jó pár évvel idősebb, szóval ő tapasztaltabb ilyen téren). Esetleg milyen témával tudnék kezdeni a beszélgetésben?

2016. dec. 11. 20:32
 8/12 anonim válasza:
36%
"csá. h-h 20évesen még szüz vagy? nem szégyelled magad?"
2016. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És te már szexeltél?


Nekem úgy tűnik, hogy presztízsből akarsz azzal a fiúval lenni.

2016. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: nem, nem szexeltem.
2016. dec. 11. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!