Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek jó az ágyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó az ágyban elsőre szűz pasiként?

Figyelt kérdés
22 évesen 0 tapasztalattal mit tehetek? A nő akivel együtt leszek 40 éves. Azt akarom hogy egy jó élmény legyen neki és elkápráztassam. Mit csináljak vele? Azt a részét én is tudom hogy ki-be húzkodom, de nyilván nem ennyiből áll egy szex... Tehát ha tegyük fel, nem sülök el 10mp-en belül akkor mit hogyan?
2017. márc. 29. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megfogod a kezét és már loccsansz is, nem lesz ott ki-be húzogatás. Utána kipihened magad azt lesz valami.
2017. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy negyven éves nő már szemmel ver ember!

Rád néz és előtör a gejzír... hidd el nekem.


Szerintem nyalj bele a kehelybe párszor, és kérd, hogy irányítson. 22 éves szűzként a farkaddal nem sok kört fogsz menni... időmérő edzésnek se lesz elég, nemhogy nagydíjnak!

2017. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te olyan ideges leszel ,hogy örülni fogsz ha egyáltalán fel fog állni. Szerintem is mondd meg neki, vagyis kérd meg hogy ő irányitson, tanitson téged.
2017. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs legalább egy átlagos 18 as farkad akkor ne merészkedj neki! Gondold el ha már gyereke is van. Oda kell méret hogy elégedett legyen!
2017. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az se célszeru, hogy itt elrettentenek a férfiak. De szo mi szo, igazuk van. Elso alkalommal ugyse fogod sokáig bírni, de nyugi, ahogy látod, mindenkinél így van. Csak egyszer van elso alkalmad, utána jobb és jobb lesz :D A másik dolog, hogy egy 40es not már tényleg nehezebb "elkápráztatni". Mivel elso alkalom, kb hamar elmész. Egyetlen dolog ami marad, az hangulatod és a kitartásod. Igaz h mahar elsulsz, de utána ne ernyedj el, hanem pár másodperc/perc után menj le, és nyald ki. Az azért segít. Esetleg egy hosszabb piheno után lehet, h képes leszel egy másik menetre. De arra számíts, hogy legkevesebb 30-40 perc pihenés kell a másik menetre. De esetleg majd gondolj erre is. Jól írták, kért meg, hogy irányítson o, hogy nincs sok tapasztalatod. Fogja tudni, hogy mit kell tennie, mind a kettotok érdekében. Kényeztesd a testét, ne feledkezz meg a melleirol, nyakrol, egyéb erogén zonákrol. Ne csak be-ki legyen.


PS haver áruld már el, de komolyan, hogy szuz létedre, hogy hoztad ossze 22 évesen azt a 40 éves not? komolyan kérdem.

26F

2017. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. Nagy baromságot irtál.
2017. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!