Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony pasiként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasiként tényleg érdemes elásnom magamat és beletörődni a sorsomba?

Figyelt kérdés
A sok visszautasítás miatt már azon a szinten vagyok, hogy szándékosan nem érdekelnek a nők és nem is nézek a szemükbe, mert minek, ha úgysincs esélyem. Felesleges időpocsékolás és tovább hitegetném magamat, olyanokra gondolva, hogy "Úh most szemezik velem, vajon bejövök-e neki?". Mindenhol azt olvasom, hogy 175, de inkább 180 alatt pokoli kevés az esély egy boldog párkapcsolatra, akkor mégis miért kellene tovább folytatnom a szélmalomharcot. Annyi jó dolog van az életben, ami el tudja vonni a figyelmemet a nőkről (spórolás, majd az ebből megvásárolt kocsi;kondizás;gamezés;futás;kutya;önkénteskedés). Én h***e, azt gondoltam, hogy az egyetemen megtörik a gát, erre azzal kell szembesülnöm, hogy itt még annyi esélyem sincs, mint a középiskolában, mert a konkurencia jóval nagyobb és a csajoknak is nagyobb az igényeik (kezdve a magassággal).

2016. szept. 15. 21:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanígy érzek egyébként,mint Te. De ez nem a magasság kérdése. Azon múlik,mennyire születtél helyesnek...

185 cm vagyok,és nők átnéznek rajtam,mintha levegő lennék...

25/F

2016. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Sunshinedoll ***** válasza:
60%

Vedd a jó oldalát, ha az elásás mellett döntesz, nem kell hosszú gödröt ásnod.

Annyira elegem van már az ilyen hisztizésből, hogy meg se próbálok rendesen válaszolni.

2016. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Megnyugtatlak, ha nem születtél jóképűnek, akkor a magasság sem számít sokat. Sőt, semennyit sem. A nőknek a teljes csomag kell: magas, jóképű, izmos. Ha ebből az egyikben nem vagy jó, akkor a másik kettő területen rendkívül jónak kell lenned, hogy ne nézzenek levegőnek.
2016. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%

Az aki szeretni fog, nem azt fogja nezni milyen magas vagy. Ha megfogja ot valami benned, akkor nem szamit.

Milyen magas vagy megis?!

2016. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#1: Nem hiszem, hogy ne lenne olyan csaj, akinek a magasságod ne lenne vonzó az arcodtól függetlenül. Én viszonylag jó arcú vagyok, de számtalanszor fordult elő, hogy a NEM válasz kimondása után rövid időn belül a csaj fb profiljának kapcsolatban sorában egy magasabb, de tőlem kifejezetten csúnyább pasi neve szerepelt.
2016. szept. 15. 21:41
 6/25 A kérdező kommentje:
#4: 170 mély vagyok.
2016. szept. 15. 21:41
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha kicsi a pénisz az a baj.

Ha túl nagy a pénisz az a baj.

Ha kövér az a baj.

Ha túl magas és vékony az a baj.

Ha nincsen kigyúrva az a baj.

Ha csóró az a baj.

Ha szemüveges az a baj.

Ha meleg valaki az a baj.

Ha hívő az a baj

Ha Fradista az a baj.

Ha Fideszes az a baj.


Sokáig lehetne folytatni.

Mindig akadnak olyanok,akiknek a másik nem tetszik valamiért.


Tele van a GYK ilyenekkel.

2016. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
en mar nem ismerkedek 5 evet pazarolam el ra meg rengeteg penzt ... a nok undorodnak az alacsony pasiktol kivetal ha van 1-2 gyerek akit lehagyott az apjuk akkor cuki kis mano 21 eves fiatal no meg kerti torpe....
2016. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Persze,Kérdező maga a magasság lehet vonzó valakinek,de semmire nem elég,ha az arcom nem jóképű...

És hiába vonzó a magasságom nekik,ha rám néznek és egyből elítélnek,majd esélyt sem adnak még egy beszélgetésre sem...

25/F

2016. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha van elég pénzed, akkor "elnézik" neked hogy alacsony vagy, ne félj...
2016. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!