Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiaktól: Ki hagyja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiaktól: Ki hagyja meg természetesre a fanszőrzetét?

Figyelt kérdés

Kort írnátok, és esetleg azt, hogy miért?

Én 23 vagyok és nekem természetes ott lent.



2017. márc. 30. 09:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem természetes, mert így érzem jól magam. Felnőtt férfiként nem akarok csupasz lenni, mint egy kisgyerek.
2017. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%

Ez komoly kérdés?

20f

2017. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én
2017. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%

Hát én borotválom. Nem mondom h minden másnap, szoval nem full sima, megnol azért pár milisre, de kb hetente, vagy max 10 naponta azért igyekszek leszedni.


26f

2017. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ja, és azért szedem le, mert kellemetlenul érzem magam, ha nagyon sok van már. Zavar, idegesít. A szakállam is zavar, ha már tul hosszu, igaz h géppel vágom, de ha hosszu az is zavar. ALul szint úgy. Lehet, hogy kicsit benne van a mai "divat" is. KB 20% divat, 80% érzet.
2017. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, 1 és 3:


Szóval ti vagytok azok hárman, akik az ország összes nyilvános WC-jének piszoárjain otthagyjátok a fanszőrötöket :D

2017. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem borotválom, mert azt totál b**zisnak tartom, de a csajok kedvéért rövidre, pár milliméteresre lenyírom.
2017. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Nincs annál fájdalmasabb, mint amikor a hosszú szőrzet hozzáragad a makkodhoz, odaszárad és alig lehet leszedni. :DDD Szóval inkább rövidre nyírom.
2017. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én is természetesre hagyom, mert utálom amikor szúr.

Meg kisgyerekes is a kinézete a csupasznudlinak :D

Max ha olyan a partnerem és nem akarom elriasztani, akkor lenyírom szakállvágóval, de akkor hetekig fészkelődök folyton, mert szúr nagyon :(

31/F

2017. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Csak a zacsiról szedem le, és a péniszem tövéről (sokat eltakar belőle, és nekem nincs túl nagy) , a többi helyen viszont meghagyom.
2017. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!