Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinyaltam egy prostit, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinyaltam egy prostit, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval úgy határoztam tegnap jópár sör után,hogy életem második nője akivel szexelek egy prosti lesz,meg kell vallanom,szép,illatos,tiszta,ápolt volt mindenhol,a puncija is egészéges színű rózsaszín volt,óvszerben szopott,és szexeltünk,aztmondta erre mindig szigorúan odafigyel,de azt is állította hogy külföldön is tevékyenykedett.Miután elment semmi tüneti bajom nem volt,csupán fájt picit a torkom(bár azt reggel is éreztem),de utána olvastam,itt gyk-n,ill. más oldalon,és nagyon megijedtem,előtte semmi bajom nem volt,de utána mégjobbam fájt antorkom,és rosszul lettem(habár tudom,ez akár egy pánik löket is lehetett,a sok elrijasztó infótól)ma reggelbszintén arra keltem hogy jól érzem magam,se a péniszen,se a számban nem látok elváltozást,ill.más szervi tünetem sincs,de még is félek,mert tudom,hogy van olyan nemi betegség ami csendben szedi az áldozatokat(aids),a kérdésem az,hogy puncinyaláskor,mennyi az esélye hogy elkapom a halálos kórt,valamint ha egy napja nem történt semmi változás,akkor az aidsen kívűl más probléma felütheti a fejét?

Minden hasznos választ hálásan köszönök előre is!



#prostituált #orális aktus #fertőzőség
2017. márc. 31. 09:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Helyesírási problémákért elnézést!

És kifelejtettem még azt,hogy azt állította,hogy rendszeresen orvosi vizsgálatokra jár(lakásosról van szó)

2017. márc. 31. 09:57
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az aids egy legyengült immunrendszeri állapotot jelent, ami évekkel azután jelentkezik, hogy elkaptad a HIV vírust (ami egyébként az egyik legnehezebben elkapható nemi betegség).
2017. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Orálnál kevesebb az esélye,ugye?(Meg hát azért akármilyen egy proti,ha valóban vizsgáltatja magát,akkor csak nem Hiv pozitív,meg hát ha az lenne,akkor már mindegy lenne neki,és gumi nélkül nyomná,nem?
2017. márc. 31. 10:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumi nélkül szexelne miközben tudatában van, hogy HIV fertőzött, és ezt eltitkolja, akkor az büntetendő. Szóval nem életszerű, hogy ezt teszi. Sokkal nagyobb esélye van, hogy ma meghalsz egy közlekedési balesetben, mint annak, hogy elkaptad a vírust.
2017. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi,ez megnyugtatott,de azért csak alávetem magam egy HIV tesztnek majd,(azt egyébként a megtörtént aktus után hány héttel lehet meglépni?hogy az esetleges fertőzés kimutathato legyen?

(Meg hát végülis tagadhatja hogy tudott róla hogy hives volt,és azt is hogy rendszeres orvosi vizsgálatra jár)Bár szerintem az hogy qrva egy dolog,nyilván neki sem érdeke,aidsben meghalni,szóval csak vizsgáltatja magát...

2017. márc. 31. 10:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4 hét kb.

[link]

2017. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindent,még csak annyit kérdek,hogy írtad mennyire kevés az esélye óvszerben a HIV-nek,de ha kinyalom akkor csak van rá esély hogy elkaptam,nem?(csak valamivel kevesebb)
2017. márc. 31. 10:50
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjad már 0 esélye van, hogy elkaptál bármit is. A jó hideg sör lehet a torokfájás oka.
2017. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Nyugizzál, tuti nem lettél AIDS-es, legfeljebb valami enyhébb nyavalyát kaphattál el, de az sem valószínű.

De ha esetleg mégis, oda se neki, már régóta gyógyíthatóak ezek, én már szedtem össze szifiliszt, kankót, herpeszt, mindből kigyógyultam.

2017. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Reménykedek,és tényleg köszi a biztató válaszokat,amúgy utolsótól kérdem,hogy az általad felsorolt betegségek tünetei mikor jelentkeztek először az aktus után?
2017. márc. 31. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!