Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit valasszak, valakinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit valasszak, valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

Chatteltem par honapot es par pasival megismerkedtem, ( 40 eves nö vagyok ) van egy aki meztelen kepeket kert es ö is rengeteg kepet kuldött föleg a nemi szerveröl. Meg kell mondjam h nagy neki es szep szivesen mutogatja , erekcioban stb, kamera elött akar önkielegiteni , stb , a többi ferfi is kert kepeket de legtöbbje nem igazan meri kuldeni a farkat, legtöbb gatlasos es okkal.

En is csak melltarto bugyiban kuldöm magam , na most a kerdes hogy erdemes a nagyfarkut valasszam, aki hatvan eves , de formaban van es jól a parameterei?

Ez a tulajdonsaga elöreveriti a teljesitmenyet vagy nem ?



2017. márc. 31. 18:01
 1/5 anonim válasza:
74%
Elég baj ha 40 évesen itt tartasz !!
2017. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bence_ ***** válasza:
Egyedül ő van a listádon. Még kit választhatsz?
2017. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haha , ugy nez ki sajnos h egyedul ö megfelelö , marmint meretben es lelkesedesben, a kerdes az h ha ez tenyleg elöreveriti a teljesitmenyt vagy nem
2017. márc. 31. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Probald ki! Ha nincs senkid, es a farka izgat fel, akkor eleg jo elmenyben lesz reszed! De elore mond meg neki batran, hogy elvarod, hogy az a jo farok 60 evesen is teged jol kikell elegitsen, szoval elvarod hogy a regi, fiatal formajat hozza :D!
2017. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:

Valójában mi a kérdés?

Magadban vagy bizonytalan?

2017. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!