Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem mukodik a dolog. Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mukodik a dolog. Valaki barmifele megoldas?

Figyelt kérdés
Udv. En 19 éves vagyok, a parom 17. Masfel eve vagyunk együtt. Neki en voltam az első (nagyjából egy evvel ezelott) . A gond az hogy iszonyatosan szuk neki odalenn. Az elején gondoltam csak a szüzesség miatt van, majd idovel jobb lesz, de sajnos nem. Nem tudom mit tehetnék, a legtobb esetbrn az ujjazas is faj neki. Es közben is latom h fajdalmai vannak, valamint kb 5-6cm fer be max. (Egyszer-kétszer volt h fajdalom nélkül befert teljesen. ) nem hinnem h a meretekkel vannak gondok, 16,5-17cm szerintem nem lehetne gond, legalabbis soha egyetlem elozo partnerrel sem voltak ilyen gondjaim. Nedvesedessel nincs gond. Javasoltam neki, hogy forduljunk orvoshoz de szerinte mindig jobb es jobb. Bar szerintem egy ev boven elég kellett volna hogy legyen. nem szeretném ha emiatt menne tonkre a kapcsolatunk,viszont ez igy nem jo nekem sem, neem is nagyon van kedvem szexelni vele mert hat ki elvezne ha a masik nem tudja elvezni közben. Bármi tanacs?

2017. márc. 31. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs eléggé felizgatva! Én szűk meg rövid is vagyok, nehezen nedvesedem, mégis szex közben ez megváltozik, mert ilyen ez a hüvely. Mondjuk én utálom ezt.

Egész egyszerű a dolog: hosszú előjáték.

2017. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Reflexoterapeuta tud segiteni, de aki tenyleg igazan erti a dolgat! Hosszadalmas dolog, de a legnaturalisabb! Kb. egy evbe is beletelhet amig latsz pozitiv valtozasokat.

Elobb evel kell probalkozni, kozben egy ginekologus is megvizsgalhatja, de a mutetet meg ne vegyetek szamitasba, sot az legyen a legutolso dolog!

Szemelyes tapasztalatbol irom ezt, vannak igazan jo reflexoterapeutak, akiket sokszor az egesz varos ismeri, annyira jok, itt Marosvasarhelyen lakom, az illeto mar eleg idos, es abbahagyta ezt a foglalkozast, egeszsegugyi es csaladi okok miatt, de neki mar volt ilyen paciense, akin tudott segiteni.

2017. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ukko ***** válasza:
100%

Enis ugyan ebbe a helyzetbe voltam hiaba probaltuk fajt a szex

Nekunk ugy sikerult megoldani a problemat hogy hosszu elojatek volt szep lassan rakta be nem siettuk el es szinte mindennap megprobaltuk a szexet hogy jobban taguljak csak ido es sokk sokk elojatek kell hozza :) 22L

2017. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

17-et nekem sem tennél be, mert baromira fájna. Többek között ezért is szakitottam az exszel, mert bármit csináltunk, nekem minden aktus alatt fájdalmaim voltak.


A párom 13-14 cm és vele szuper a szex, de bármennyire izgat id fel, néha még igy is a méhszájamat éri.

2017. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,ment a zold
2017. ápr. 4. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!