Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ha képesek vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha képesek vagytok a hüvelyi orgazmusra, viszont hosszabb időre van szükségetek annak eléréséhez, és a párotok olyan sokáig nem bírja mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ,mit értesz hosszabb idő alatt?

Mert ha csak 2-3 percig bírod akkor gyakorlással és önuralommal összehozhatod neki a későbbiekben.

Ha 2 óra kell annak a bizonyos nőnek,ahhoz hogy elélvezzen akkor kézzel kell befejezni vagy segéd eszközzel.

Vagy meg kell próbálni brutálul felizgatni előjáték során és akkor azért hamarabb összejöhet,bár ez amúgy is elengedhetetlen lenne.

2017. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Akkor levezetem sporttal,vagy elviszem a kutyát futni....vagy többet dolgozom.


Nem vagyok önző,hogy emiatt tönkre tegyek egy házasságot...

2017. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most te a nő vagy a férfi vagy?


Fontos lehet a kérdés szempontjából .

2017. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a kettes nő.

És pont azzal teszed tönkre a házasságod,hogy szimulálsz. 10-20 éven át nem lehet eljátszani valamit anélkül,hogy te magad nem változnál. A férjed meg rohadtul nem fogja érteni,hogy a kis tüzes menyecskéje miért unt rá az együttlétre,mikor mindig úgy élvezte.

2017. ápr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
keresek másik párt, ha nem megy neki
2017. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyes leírta. Kézzel,szájjal izgat,míg utól nem érem.
2017. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

#4 -Soha nem szimuláltam',élvezem az együttléteket - a párom tisztában van vele,hogy nincs orgazmusom.


Neki tökéletes vagyok,minden helyzetben őrülten élvezi velem,soha nem voltam savanyú vagy kedvtelen.

Hamar elfárad-ennyi sokszor nincs türelme sokáig kényeztetni....


Ha egyébként valaki rendes férfi csak az ágyban vannak hiányosságai akkor mit kellene tenni? - Tisztában van vele.

Tehát én soha nem játszom az agyam!

2017. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

#7. Te azért tùl elnéző vagy!

Gondolom házasságban élsz,az idősödő pasik nem bírnak lépést tartani a kacér feleségekkel.

Mondjuk pozitív,hogy nem rohantál másik faxra,de hosszú távon ez sem megoldás.

2017. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7 Egyáltalán nincs orgazmusod, vagy csak a pároddal aktus közben?
2017. ápr. 1. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem is nagyon erőltetem nőként, hogy legyen hüvelyi orgazmusom, de nem csak amiatt, hogy a párom nem bírja olyan hosszú ideig. Amúgy arra is van megoldás, orálisan kielégítem őt, aztán míg ő engem kielégít orálisan, addigra pihen annyit, hogy simán bír egy másik menetet, amit meg nyilván hosszabb ideig bír és az alatt lehet hüvelyi orgazmusom, mert az időbe belefér. Viszont nekem a megfelelő környezet, ráhangoltság, nyugalom is kell hozzá. Ami meg nem mindig van meg. Sokszor csak este tudunk együtt lenni, amikor meg mindketten fáradtak lennénk egy hosszú együttléthez.

Úgyhogy én együttlét alkalmával mindig izgatom a csiklómat és így mindig, minden egyes alkalommal el tudok menni, gyakorlatilag az együttlét kezdetétől számítva 3 perc alatt, szóval nálunk ez nem jelent gondot. Ha tovább bírja a párom, akkor meg többször is van orgazmusom így.

2017. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!