Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néha látok formás női fenekeke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha látok formás női fenekeket. Legszívesebben oda mennék, le húznám a nadrágját a bugyiját, és bele nyomnám a fejemet egy ilyen jó seggbe! Kinyalnám Nektek vannak ilyen gondolataitok? 23/F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Van.. És ráadásul csak jó csajokat látok. :D
2017. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Van de ettol fuggetlenul sosem tettem meg. A noket tisztelem es nem csak maszturbacios segedeszkozkent tekintek rajuk.
2017. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem csak néha látok formás női fenekeket:D

De inkább csak nézem, elképzelni nem nagyon, vagy nagyon nagyon ritkán szoktam valamit is.

2017. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
történt már velem is hasonló kedves kérdező
2017. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"A noket tisztelem es nem csak maszturbacios segedeszkozkent tekintek rajuk."


Én is tisztelem őket! Olyannal is lehet csinálni ezt akibe szerelmes az ember.

2017. ápr. 1. 15:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

23/F

2017. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
#2: Ezzel itt nem rúgsz labdába, szőke herceg. Ilyen szar dumával menj inkább a Feminfóra.
2017. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7: bocs ha nem tudok a te szinteden lenni. De van hogy lehetetlenul alacsonyan vagy.
2017. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
#8: Egy Gyakorin feltett hülye kérdést kiforgatni és alatta kampányolni az emancipáció jegyében? Ez a te szinted? Akkor jó nekem alacsonyan.
2017. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Számomra is a legszebb része a nőnek a feneke
2017. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!