Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról (főleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról (főleg a nők), ha úgy vagyok vele, hogy az összes nőt megdugnám akivel találkozok?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele mindegyik szép, mindegyik szimpatikus, mindegyiket szeretném a barátnőmnek. De egyébként jóvágású férfi vagyok, szóval valószínűleg ők is.


Az a helyzet, ha lenne egy barátnőm, rosszul érezném magam, ha nem ölelhetnék meg egy másik nőt.


2017. ápr. 2. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagy, mivel nem ismerlek és nem is akarok a barátnőd lenni.
2017. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hogyan válasszak, ha mindegyik tetszik :D

Valahogy sehogy mi?

2017. ápr. 2. 16:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit amúgy se kaphatsz meg. Bár én örülnék, ha lenne egy ilyen pasi az ismerősi körömben. Ki tudja, mikor jönne jól.
2017. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést tedd fel 60 évesen majd.Egészítsd ki azzal, hogy megérte-e mindenkit megdug..nod, aki hagyta magát és te most mégis egyedül vagy.
2017. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én még csak 22 vagyok, de hogyha most ebbe belegondolok, hogy mi lesz velem 60 évesen, hát akkor már nem a huszonévesek lesznek az ismerettségi köreim. Bár nem tudom, hogy a 60 évesek szoktak e dugni, ez meddig tart. Szerintem én ilyen gamer öregember leszek, most is sokat játszok a gépen. Gyerekeket nem akarok, nem is fog hiányozni, viszont a számítógépes játékok hiányoznának.
2017. ápr. 2. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyílt kapcsolatban és Óvszerrel okés. De hosszútávú kapcsolatra és családra Ne számíts. 23 N
2017. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen vagy még.

Majd felnősz.

Változol.

Más lesz az értékrended .

Addig meg alkalmizz míg nincs meg a nagy ő és nem bántasz meg senkit.

2017. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még amit elmondok, nektek hogy a amikor még iskolába jártam. Én voltam a legszerencsétlenebb az osztályban, egészségügyi problémákkal küszködtem, vézna gyenge voltam, senki se akart szóbaállni velem(lányok sem), barátaim sem voltak. Apám is mindig csúnyán beszélt velem, olyanokat, hogy nem vagyok jó semmire stb stb. ilyen erőszakos ember. Én ahelyett, hogy esetleg öngyilkosságot követtem volna el, elkezdtem multizni, játszani pl metin2 de sok más, több száz fajta játékkal játszottam már. Akkor olyan érzés volt, mint ha a világnak a problémái megszűntek volna, boldog voltam. Emlékszem hétvégén úgy csináltam hogy felkeltem reggel 8 kor és játszottam éjfélig, csak enni, inni és wc re mentem ki. Utána aludtam nyolc órát és megint végig a napot. Ha iskolába jártam akkor kevesebbet játszottam nyolc óránál. Persze a szüleim sokat is veszekedtek rám, pl anyám elvitte munkába az egeret, hogy ne tudjak játszani, de aztán napi több mint 8 órát nyaggattam, hogy adja vissza és vissza is adta.



Azóta nagyon megváltozott a külső megjelenésem, edzőterembe járok, az arcom is teljesen máshogy néz ki, azokból a betegségekből kigyógyultam amik a problémákat okozták. Ha csak gyerekkoromba láttatok volna biztos nem ismernétek meg, azt mondanátok, hogy ez az ember nem lehetek én. Azóta mióta megváltoztam, nem kell törnöm, magam egy hónapig hogy szerezzek egy barátot, jön egy rakás egy nap akkor is ha nem keresem.


Viszont a játékot nyomom, edzőterem és munka mellett is, és én soha nem vagyok egyedül, ott vannak az ismerőseim velük szoktam játszani, bár soha nem találkoztam velük,de ismerem és bírom őket. Persze azóta már rengeteg barátot szereztem akiket, nem csak a játékokból ismerek.


Az a helyzet, ha családot vállalnék, biztos nem lenne időm a "hobbimra". Viszont ha egyszer nyugdíjas leszek....

2017. ápr. 2. 17:36
 9/12 A kérdező kommentje:
Négyes hiába mondja, hogy egyedül leszek, én nem így gondolom.
2017. ápr. 2. 17:39
 10/12 A kérdező kommentje:

A metin2-nek nagyon jó hangulata volt, elég ha meghallgatjátok ezt a csodát.

https://www.youtube.com/watch?v=bn1YCClRF-g


Mondjuk már egyesítették a szervereket, már csak a continuum van. De még a Pegasuson játszottam.

2017. ápr. 2. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!