Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy sráccal, aki nagyon tetszik. Tudom, hogy gyerekes dolog, de tartok attól, hogy nem fog neki tetszeni, hogy fogszabályzóm van 18 évesen. Mit gondoltok, zavarni fogja?

Figyelt kérdés
És a legidegesítőbb, hogy 1 hónap múlva leveszik. :D 24 éves a srác, emiatt is szerintem kicsit nagyobbak az elvárásai és egy fogszabályzós csaj olyan gyereknek tűnik, nem? Félek, hogy emiatt nem fogok tetszeni neki, pedig 1 hónap és leveszik.
2009. dec. 11. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj emiatt! Nekem is fogszabályzóm van, ugyanannyi idős vagyok, mint te, szintén egy hónap múlva veszik majd le, és a 21 éves barátom azóta sem kifogásolta a dolgot, sőt, közölte, hogy a fogszabályzós lányok milyen aranyosak. (Oké, volt benne célzás is, de azt mondta, függetlenül is így gondolja.) Ha tényleg érdeklődik utánad a srác, nem valószínű, hogy fogja zavarni.

No para és sok sikert!=)

2009. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neaggódj emiatt.....engem pl ez érdekelne a legkevésbé hogy fogszabályzós-e egy lány vagy nem,inkább minthogy kiálljon a fogsora :D Olyan kicsit fura dolog is még nemvolt fogszabályzós bnőm....de kitudja milesz még :D Szóval neaggódj tuti nemlesz maitta semmi :)
2009. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Számomra furcsa és nem szeretném, hogy "elítéljen" emiatt, hogy csúnya vagyok fogszabályzóval, miközben 1 hónap múlva már szép fogsorom lesz. :D
2009. dec. 11. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy 21 évestől szerintem elvárható, hogy ne ilyen felszínesen és éretlenül kezeljen téged. :) És ha tudnád, hány pasi fantáziál tinikkel... xD Ha szóba kerül a dolog, mondd el neki nyugodtan, hogy már csak egy hónapig kell elviselnie. ;)
2009. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és a találkozót nem tudod még húzni tovább?monjduk akkor lehet elveszited:S Rossz ötlet.MOnd meg neki hogy 1 hónap mulva leveszik mindenképpen,ls ha igy nem tetszel neki,akkor....nem is igazán akar téged(nem feltétlenül szex miatt).De ő tudja hogy van?Miért nem mondtad el neki?
2009. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 arc78 ***** válasza:

Szerintem tetszeni fogsz neki:) szerintem tök aranyos mikor egy csajszi fogszabályzóval mosolyog:)

Sok sikert:)

2009. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!