Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy azért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért nem tudtam elélvezni legutóbb, mert a csaj túl tág volt nekem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem inkább lehet az, hogy a partnered volt ügyetlen! Én sem mondom magam egy túl szűk nőnek és eddig minden partnerem elélvezett velem szerencsére
2017. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem te vagy túl kicsi xD
2017. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Vagy mert túl sokat recskázol.
2017. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Kétlem, hogy azért nem élveztél el, mert tág volt a csaj. Nagyon sok oka lehet, de az hogy tág, biztos nem. Vagy a csaj volt tepasztalatlan és nem izgatott fel, vagy te voltál az, és nem tudtad magad a csucsra juttatni, vagy ideges voltál és nem tudtál ellazulni, vagy csak tovább kellett volna csinálni, mert ilyen is van néha, hogy az ember nem tud egyszeruen elsulni.
2017. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehetett az is az oka, hogy túl tág, és a farkad nincs szokva a finomabb ingerekhez, így nehezen vagy egyáltalán nem megy az orgazmus.

Mondjuk ha csak nehezen megy az nem tragédia. HA egyáltalán nem jött össze akkor ott volt ügyetlenkedés is. Megfelelő pózokban a tág punci is örömforrás. Volt tág barátnőm és mindig éveztem a punciját.

2017. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Hány cm-es a farkad,ill milyen vastag?(lehet épp te vagy kicsi és vékony)
2017. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. ápr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2017. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most mindegy hogy hogy mondjuk hogy tág, az én farkam kicsi. lényeg a lényeg tágnak éreztem. Csak kérdezem hogy ez lehetséges?Vagy mi ez a sokat maszturbálsz?Az miért baj?
2017. ápr. 3. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon sokat maszturbálsz, akkor a farkad megszokja, s a punci nem fog olyan ingereket kiváltani.
2017. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!