Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy csak a durva szexet tudom élvezni? Ez lehet annak az oka hogy kb 8éves koromtól szexuálisan zaklattak 8éven keresztül? 18/L

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
ezt a kamu kérdést...
2017. ápr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kamu, volt ilyen ismerősöm. Őt nem zaklatták, hanem családon belüli erőszaknak volt tanúja kicsi gyerekkén, és nála ezért alakult ki.
2017. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj!!
2017. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez már inkább pszichés probléma. Nem tudom kik tették veled, szüleid, vagy más rokon, vagy idegen, de lelkileg annyira megviselhetett ez téged, hogy belédtudatosult az, hogy ha veled keményen bántak el, akkor minden feszültséged a párodon vezesd le, hogy te dominálj, ne a másik. Ha élvezed, azzal nincs gond, de ha azért csinálod, mert ez megmaradt benned a múltból, az már szerintem probléma. Ha van párod, szerintem beszéld meg ezt vele, mondd el neki, ne szégyelld, mert ha magadban tartod, csak rosszabb lesz, vagy ha senki nincs, keress fel egy pszichológust, vagy szexuális tanácsadót, aki talán többet tudna segíteni ez ügyben.


25/F

2017. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem attól kamu, hanem attól, hogy ezt pont ide böfögi föl gyakorira...
2017. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet pszihes eredetű és egy szakember vélemenyét kerd ki!

De ha így jutsz el az orgazmusig az mèg lehet normalis más is igy eli meg !

De mennyire durvát szereted ?

2017. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Simán.

Pszichológus?

2017. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom van-e pénzed rá, de el kellene menned pszichológushoz.Nem a dura szex, hanem a zaklatás feldolgozása miatt.

Amúgy meg nagyon sajnállak..

2017. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!