Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jött össze azelső szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jött össze azelső szex?

Figyelt kérdés
És hány évesen? Részletesen írjátok.

2017. ápr. 4. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Majdnem 23 évesen, prostihoz mentem.. vagy is hát, ismerős csaj volt. 40 percig bírtam már az elsőnél is.

Meg úgy azóta is kb ennyi a max :/.

2017. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

1. amit leírtam...


2. Barátnővel már: Fiatal lány volt, szűz... sokat gépeztünk, kockultunk együtt. Haverom, aki a nővérével járt, mesélte, hogy ujjazgatja a csajt és kicsit féltékeny voltam rá.

Szóval volt, hogy az engedélyére, belenyúltam a bugyijába, simogattam neki, illetve meg is ujjaztam végül.

Mivel akkoriba elég tudatlan voltam e téren, nem volt kényeztetés az első szexnél részemről, viszont nem fájt neki így se.

1 évig voltunk együtt.


3. Exem nővére, 3-as felállás... megbántam.

Szar ötlet volt.


4. Exem osztálytársnője volt iskola kezdés elején, 23 éve a csaj, egy volt haverom unokahúga, akit szokott dugni a srác; igen, unokatestvérét xdd...; szóval befűztem nekem a csajt, hogy velem is menjen bele.


5. Szintén exem osztálytársnője: Eléggé ribi volt a csaj.. Eleve úgy mentem oda hozzá, hogy én meg akarom dugni... szinte azonnal igent mondott, de 1 hónapig nem volt semmi, mert együtt voltam egy nagy képű hülye gyerekkel.

Aztán egyszer elhoztam magamhoz, le akart volna lépni a kis sunyija, de bevágtam picit a durcit :D és csak lestem az órát, hogy elhúzzon a busza, amivel menni akart.

Majd feljött a film téma és kiderült, horror mániás (mint én) és megkérdeztem melyik a kedvenc filmje.

Kérdeztem, ha megnézem vele, akkor itt marad?

Azt mondta igen.

De mielőtt kijöttünk volna, mondtam neki, hogy előbb feküdjön le velem. Megtörtén. 3x dugtam meg :D

Kinyaltam a fenébe, bár utólag bántam kissé xD...


6. Szintén az unokatesós srác, párszor engedtem, hogy ide jöjjön hozzám csajjal dugni, mert máshova nem tudja vinni. Áthívatott magáért, hogy hozzam már haza valahonnan. Csajjal volt, akit én nem ismertem.

Ez amúgy este volt, fél 11 fele.

Elkezdte, had hozza már el a csajt, mert megakarja dugni.. meg had aludjon már itt.

Bele mentem. De a sráccal nem történt végül semmi a csaj részéről. Az hazament. 1, másfél órás beszélgetés után azt a csajt is 3x dugtam meg :D


7. Innen gyk-ról ismertem meg egy 22 éves egyetemista lányt, aki kitett egy kérdést, hogy szerinte a pasija csalja. Beszélgettünk, szét mentek mert igaz volt.. tényleg csalta.

Másfél hét alatt megfektettem a csajt :D

2x volt nálam, 6x dugtam meg.

2017. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Együtt volt* egy nagyképű hülye gyerekkel... fszom a kialvatlanságba és a fáradságba.
2017. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó elötti, jó sztori
2017. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igazat mondtam, nem kamu..
2017. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!