Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fájt szex után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájt szex után?

Figyelt kérdés

Barátommal hétvégén voltunk először, (egyikünknek sem ez volt a legelső, csak a legelső közös) fogamzásgátlót szedek, előtte féléve nem voltam senkivel sem.

Nagyon fájt, figyelmes volt, de fájt,égetett, lehet azért mert régen volt? Illetve másnap kis vércseppeket fedeztem fel, és most valamilyen gombás fertőzésem van..

Mitől lehet? Meg kell szoknunk egymást?



2017. ápr. 4. 17:13
 1/4 A kérdező kommentje:
patikában voltam, krémet+tablettát vettem kezelni!
2017. ápr. 4. 17:14
 2/4 anonim ***** válasza:
ne csak te a srác is kezelje magát....
2017. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem azért mert megkell szoknotok egymást, hanem azért mert fertőzésed van, ami mindeddig lehetett, ha esetleg nem ujjaztad magad vagy bármi , és nem vetted észre hogy fáj...ha meg nem volt, akkor a barátodtól lehet elkaptál valamit..amit meg ő kapott el mástól ....
2017. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szuper, menjetek el mindketten orvoshoz, mert vszeg ő a fertőző - ha neked eddig nem volt bajod.


Mellesleg egy STD-szűrés nem alap, ha már vadidegennel (szexuális szempontból az) szexelsz gumi nélkül?! Hát, én addig biztosan nem engedném magamba, míg nem hoz ő is negatív leletet.

2017. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!