Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtettem, de most mardos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtettem, de most mardos a bűntudat, és nagyon magam alatt vagyok. Normális ez így?

Figyelt kérdés

3 napja feltettem egy kérdést, hogy ciki lenne-e csak orál miatt elmenni örömlányhoz.

(Bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Most erőt vettem magamon, és elmentem egyhez, csak orálra, szigorúan csak gumival, máshogy be sem vállaltam volna.


Két probléma van viszont:

- Nem sikerült teljesen megkeményedni, mert rettenetesen izgultam ott a helyszínen, és folyton a nemi betegségeken pörgött az agyam (pedig orvosi papírok rendben voltak, nála volt, megmutatta), meg hogy ez egy új helyzet, meg minden...

- Elég snassznak éreztem, bár nem sikerült teljesen ellazulni, mert nagyon feszült voltam végig, mint az előbb is írtam. Olyan érzésem volt, hogy ha emiatt sírtam eddig, akkor kár volt ezért eljönni, mert nem nagy szám.


Nyalást nem merném bevállalni örömlánynál sajnos, végiggondoltam, és nem visz rá a lélek. Lehet bennem van a hiba, de nem. Ezen is sokat agyaltam, hogy belevágjak-e.


Most viszont hatalmas bűntudatom van miatta, és... mondhatni jelenleg úgy érzem még kevesebb önbizalmam a nőkkel kapcsolatban. Azon kattogok, hogy mi van, ha oda kerül a sor egy nővel, hogy orál, és megint becsődöl a műszer? :( :(


Nem értem saját magam... vágytam rá, de most meg szinte kissé félek tőle. Normális ez?

Komoly válaszokat kérnék, mert ha nem is tudhatjátok átérezni milyen ez, annyit mondok: nagyon depi hangulatom lett tőle most. :(


28/F



2017. ápr. 5. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Depi hangulat... ne legyél nyálas. Egyébként miért kell neked szukákhoz járni, kereshetnél valami értelmes nőt is.
2017. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyit kért a k**va egy szopásért?
2017. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak az ismeretlentől fél az ember. De aki szembeszáll vele, annak már nem ismeretlen.
2017. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3000 volt gumival, anélkül 5 lett volna, de úgy gondoltam nem éri meg a kockázatot.
2017. ápr. 5. 22:01
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Milyen büdös k-va az aki nem tudott megkeményíteni?


Nem kell az ilyet kifizetni!

2017. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszi! Merre találtad? Mm. ez útszéli volt, vagy rendesen lakásos? Budapesten?
2017. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Budapest, Szabadkai út. Tudom, hogy csak rendben lévő papírokkal állhat kint, ezt kértem is tőle rögtön.


Teljes szex 7 lett volna, de az nem érdekel, az nem újdonság...

Meg na... szexért nem akarnék fizetni, orált meg ki akartam próbálni.


Csak nem volt olyan "hű, de..." érzésem, meg kicsit zavart/zavar, hogy becsődölt a férfiasságom a nagy izgalomban.

2017. ápr. 5. 23:01
 8/13 Ukko ***** válasza:
En nem ertem ezert mert estel letargiaba? Nem fordult meg a fejedbe meg mielott ilyen lanyt hivtal h el kaphatnal valamit? Most meg mar tulvagy rajta ez nem egy hu de nagy dolog szerintem minden ferfi csinal ilyet nojj fel :)
2017. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem első alkalommal attól elsültem,hogy a prosti megfogta a szerszámomat,nevettünk és sajnálkoztam,mert a kanapé és a ruhája is olyan lett. Utána olyant dugtunk,hogy nem hitte el a végén hogy első alkalom volt,ne parázs én nyúltam ki prostit igaz ismertem már jó ideje és lebeszélt volna ha gond van. 20F
2017. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Budapest, Szabadkai út. Tudom, hogy csak rendben lévő papírokkal állhat kint, ezt kértem is tőle rögtön. " No innen kezdve teljesen hiteltelen a történeted!!!!
2017. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!