Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Először térdeltem pasi elé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először térdeltem pasi elé oralhoz. Megalázónak tartottam. Most megtettem mert fontos nekem. Mikor letérdeltem lehajolt és megcsókolt. Ez kb azt jelenti h köszönöm hogy megtetted?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2016. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a fiúk azt nagyon szeretik.Lány térdel előttük meztelenül,már az a mennyekbe repíti őket,hát még a többi...:)20/L
2016. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép gesztus a fiútól. Most tanultam valamit.

Azért izgató is volt, ugye?

2016. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy olyan dolog ami egy kicsit szerepjáték, azoknak való akik szeretik, átélik, élvezik.


Onnantól fogva megalázó, hogy te így érzed. Kedvem se lenne hozzá olyannal akinek ez egyébként nem férne bele, de megalázza magát miattam.


Megcsókolt, talán látta rajtad, hogy ez neked kínos és ezen akart enyhíteni. Talán meg akarta köszönni, hát az is lehet.


Azt mondom tedd meg amit szeretnél, ne tedd amit ne szeretnél, de ne úgy hogy utólag kelljen rágódni rajta.

2016. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha a pasi letérdel, hogy kinyaljon, az is megalázó?
2016. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan megalázó ebben? Fizetett érte vagy mi?
2016. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Én is szeretem porig alázni magam azzal hogy örömet okozok, nincs is jobb.
2016. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fordított esetben, ha egy nő állva vagy pucsítva tenné szét a lábait, hogy nyaljak be úgy neki, simán élvezném a helyzetet. És hiába térdelek én, attól még nem aláz, hanem fizikailag épp olyan testhelyzetben vagyunk.

Máskor meg egész máshogy. A lényeg az élvezeti része a dolognak...

Sőt, szerintem a legtöbb nő sem érzi magát kellemetlenül térdelve, a szájában a pasival.

Az a csók jelentheti azt is, hogy nagyon ügyes voltál.

2016. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!