Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket nem zavar, ha anál után a pasitok az ánuszotokon belül élvez el?

Figyelt kérdés

És tele lövi a seggeteket?

Kort is írjatok!


2017. ápr. 6. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Már miért zavarna? o.O

22/L HÁZAS

2017. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Pont az IS az értelme az análnak, hogy óvszer nélkül akkor is oda lehet élvezni, ha nem szedek fogamzásgátlót, terhesség veszélye nélkül.


Vannak kultúrák, ahol kifejezetten egyfajta fogamzásgátló módszerként van elterjedve az anális szex is

2017. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
kiszarják ugyis , egyébként belé élvezni a jó mindenbe szájba főleg ha vákum is van
2017. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok. Olvassatok utána!


A dél-amerikai kultúrákban pl a párok fele gyakorolta az anális szexet, a legtöbbjük egyszerű fogamzásgátló célzattal.

2017. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Miért is zavarna?

Mikor legelőször csináltam a jelenlegi párommal,nem mondtam neki az elején,hogy oda verheti,és kivette. Azt hittem ez nem kérdés,de tévedtem. Szóltam is neki hogy nem kellett volna kivennie.

22

2017. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!