Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végigkérdeztem az évtizedes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végigkérdeztem az évtizedes legjobb barátaimat egyenként, hogy mekkora a farkuk. Akkor most van köze a magasságnak a farokmérethez?

Figyelt kérdés

Ezek közül én vagyok az egyik.


Magasság/farokhosszúság:

167 cm - 14 cm

173 cm - 13 cm

182 cm - 15 cm

183 cm - 17 cm

197 cm - 17 cm

201 cm - 15 cm


25/F - Már mindegyiküket ismerem középiskola eleje óta és azóta folyamatosan tartjuk a kapcsolatot havi szinten (személyes találkozókra értve), pedig valaki már nem is az országban lakik és belföldön is 3 városban élünk.

Nem úgy kérdeztem őket hogy erre kell, csak az utóbbi hónapokban beszélgetéskor ha felmerült, akkor felhoztam és kihoztam belőlük a dolgot, mert kíváncsi voltam.


Mindig mondják hogy "jaj, 2 méteresnek is lehet 12 centis, meg 160 centisnek is 20 centis", de szerintem ezek inkább kivételek, nem pedig általánosságok.

Sajnos nem készül olyan felmérés, ami összevetné (többezres példa alapján) az emberek testmagasságát és péniszhosszúságát.


2017. ápr. 7. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Miért kéne, hogy köze legyen? Egyáltalán mire alapozod?

Ennyivel a szemszín, hajszín is összefügghetne vele, vagy bármi más tulajdonság.

2017. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Semminek sincs köze a farokmérethez.
2017. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
hogyne lenne. kivételek persze vannak, de alapjában a testalkat abszolút meghatározza a méretet is. magas, nyúlánk fiúknak általában nagy, a kisebb, zömökebb alkatúaknak általában kicsi. ezzel összhangban van általában a tenyérméret és lábméret is, elsőre talán az a legfeltűnőbb jellemző, ami alapján jó eséllyel lehet jósolni.
2017. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

"Semminek sincs köze a farokmérethez."


A genetikának van. Mint ahogy a magassághoz is, meg a hajhoz, szemszínhez, egyéb testi jellemzőkhöz. De ezek a jellemzők nem kötődnek egymáshoz.

Csak egy példa: nekem volt szerencsém közelebbről is megismerni egy testvérpárt (nem egyszerre!), vagy tíz centi magasságkülönbség volt köztük, de a farkuk éppenséggel nagyon is hasonlított. Hosszra, vastagságra, formára is. Minden felmenőjük közös volt, nincs ebben semmi rendkívüli.

2017. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 12.5 cm, és 190 cm magas vagyok. Nincs összefüggés a testalkattal!!!
2017. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

én 1.78 m vagyok és 14 cm hosszú, 4 cm vastag

haverom aki 1.63 m neki 18 cm hosszú

a következtetéseid alapján fordítva kellene hogy legyenek a méreteink..

2017. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

A farokméretnek semmi köze sem a magassághoz, sem a testsúlyhoz.

A legnagyobb intim mérettel, amivel dolgom volt, azzal a legalacsonyabb srác rendelkezett, aki magasságra olyan 160 cm volt, inkább vékonyabb testalkatú volt. Neki 20 cm-es volt.

De volt több magasabb pasival is dolgom, ők olyan közel 190 cm magasak voltak, ott volt 18, 16 cm-es. Testalkatra egyik vékonyabb volt, a másik erősebb. A jelenlegi páromnak 15 cm, 168 cm magas és se nem vékony, se nem kövér. Teljesen átlagos.

2017. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 177 vagyok, 18/5 a lőcsöm, nem hiszem hogy van összefüggés.
2017. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kokohoho ***** válasza:
Soha nem hallottad még azt a mondást, hogy "kis ember, nagy bottal jár!" Régebben a honvédségi és a nagy üzemek öltözőihez tartozó zuhanyzók, nem voltak szeparáltak, ezért erről nem kellett senkit kérdezgetni, akaratlanul is szembesült mindenki azzal, hogy kinek, mekkora. A fent leírt mondást némileg megerősíteni látszik, hogy ismeretségi körömben, 3 ember is van, akiknek az intim mérete, gyakran volt viccelődés tárgya és mindhárman kis termetű, köpcös testalkatúak. Az egyiket nemes egyszerűséggel a kollégái csak Nagyfaszú Gyuri bácsinak hívták, a másikat gyakran nevezték a halász társai Csatfának (ez a húzóháló két végén található lesúlyozott végű farúdnak a szakneve). a harmadik esetben, a villanyszerelő műhely falára felakasztott igen csak méretes, 500W-os forrasztó alatti, tulajdonviszonyt igazoló "Jani bácsi szerszáma" felirattal, adóztak alig titkolt elismeréssel, a munkatársuk mérete előtt, a morbid humor oltárán. De még mindezek ellenére is úgy gondolom, hogy nincs egyértelmű összefüggés, a magasság és az intim méret között.
2017. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
178 cm vagyok, a farkam 20 cm.
2017. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!