Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok akik nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik nagyon nagyon szépek jó dolognak tartjátok hogy ilyen külsővel áldott meg a sors vagy lennétek inkább átlagosak?

Figyelt kérdés
Szerelmesek sokan belétek? Én sajnos mindig a nagyon szép lányokba lettem szerelmes de nem volt sose sikerem náluk

2017. ápr. 7. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

En atlagosnak tartom magam de igy is sokan udvaroltak nekem meg hivtak randira.

Ha bulizni mentem sose kellett penzt koltenem mert meghivtak.

Hat neha idegesito volt hogy nehany ferfit mai napig nem tudok levakarni magamrol pedig baratom van es egyaltalan nem szerepel a szotarban a NEM szo naluk de halistennek van tiltas gomb.

Amugy nincs ezzel bajom es sosem volt,szerettem a figyelem kozeppontjaban lenni baratkozni,ismerkedni :)

21/L

2017. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám,hogy nagyon-nagyon szép vagyok,de azért tetszek magamnak is,szépnek is tartom magam. Bár ez relatív.

Jó dolog,mert azt vettem észre,hogy az emberek sokkal jobban nyitnak felém,hamarabb barátkoznak velem,mint pl egy kevésbé dekoratív emberrel. Persze ezek elég felszínes kapcsolatok,mert csak a külsőm miatt barátkoznak velem.

Sok pasi"fut" utánam,ami egy idő után elég idegesítő.

A rossz talán az benne,hogy nagyon sokan azt gondolják első ránézésre rólam,hogy nagyképű,mindenkit lenéző cicababa vagyok,pedig nem így van. Meg igazából okot sem nagyon adok rá,mert nem is sminkelem magam. Ezt már több ismerősömtől hallottam,bevallották nekem,mikor már megismertek,hogy ez volt a legelső benyomásuk rólam,aztán kellemesen csalódtak.

22L

2017. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szépség sok ajtót kinyit. Nem szeretnék átlagos lenni.
2017. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az a tipikus szep lany a buliban fajta vagyok,hanem kulonleges es szimmetrikus az arcom,illetve eleg vekony vagyok. Folyton azzal jonnek oda hozzam,hogy modellnek tunok. Meg is lepodtem,hogy annak ellenere,hogy nem egy jo csaj tipus vagyok,ennyi fiunak kellenek.

Neha egyebkent engem is idegesit mar,foleg,amikor nyomi sracok vannak ram akadva. Nem a kulso adottsagokra celzok,arrol senki nem tehet,de rengeteg unalmas,szukszavu srac probalkozik. Utana meg csodalkoznak,hogy ha egy nalam fiatalabb,kisfius pasinak is adtam eselyt,nekik miert nem... Na mindegy.

Mindenesetre nem szeretnek atlagos lenni,igy legalabb van mibol valogatni. Bar nekem is mondtak mar,hogy bekepzeltnek hittek elso ranezesre,ez azert nem esik jol.

2017. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En sose tartottam magam "nagyon nagyon szep"nek ennek ellenere bulikban,osszejoveteleken,utcan,stoppolasnal mindig elonybe reszesitettek mas emberek mellett.Igaz,hogy rengetegen probalkoztak mar nalam de nem nagykepuseg miatt nem fogadtam el oket hanem mert rendkivul serult lelku vagyok es szamomra az inteligencia hianya egy emberben felelmet kelt. Mikor osszejottem elso baratommal azt mondta nekem,hogy igenis az a tipusu lany vagyok kulsoleg aki igenis megengedheti maganak,hogy valogasson.

20L.

2017. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szép, molett vagyok, de nagyon szép az arcom, főleg a szemem. Minden dicsekvéstől mentesen, van egyfajta szexuális kisugárzásom, amit nem tudok megmagyarázni. Nos ezt szívesen odaadnám, ha tehetném másoknak, mert van hogy teher.
2017. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, tudom, miről beszélsz. Ezt én is megkaptam a Jó Istentől :D
2017. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!