Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kinek milyen a viszonya a...

Kinek milyen a viszonya a sógornőjével? Másokat is meg áldott a sors egy utálatos, mindent jobban tudó sógornővel?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem fontos, hogy milyen. Nem élünk együtt, nem lát bele az életünkbe. 2 havonta egyszer egy fél délután meg kibírható.
2017. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 is van, teljesen jófejek, de ha nem lenne jó a viszony, akkor nem beszélnénk, nem a legközelebbi rokonok, nem kell egymáson lógni.
2017. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érdekesen alakult. Párom exbarátnőjét kidobták otthonról 16 évesen,és a párom anyja örökbefogadta. A mai napig ott él anyósomnál a kisasszony,nem dolgozik,nem fizet rezsit,nem csinál semmit.(Mi 1.5 éve vagyunk együtt,május óta együtt is élünk) Nálam 7 hónappal idősebb a lány,egyszer találkoztunk,meglátott a párommal,elkapta mindenféle féltékenységi roham,persze anyósom a lány pártját fogta,hogy én milyen szemét vagyok,amiért megcsókolom az exbarátnő,és egyben mostohahúg előtt a páromat. Aztán felhívta a párom az anyja,hogy abnormális buta liba vagyok,vagy kidob engem,vagy akkor legyünk boldogok.. Azóta nem beszéltünk se a nővel,se a sógornővel és köszönjük szépen boldogok vagyunk. :) Páromnak egy bátyja van, meg egy mostoha öccse (anyósom új párjának fia)velük jó a viszony.
2017. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
nekem tökéletes a viszonyom a sógórnőmmel. se nem látjuk egymást, se nem beszélünk :) egyikkel se... de biztos bennem van a hiba....
2017. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egoista, buta elkényeztetett majom. Legalább 10 éve nem járt nálunk, mivel nem hívom. A kapcsolatomat kizárólag a családi együttlétre tartogatom vele anyósoméknál.
2017. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte szégyenlem leírni, ... de én imádom a sógornőmet.

Kivételesen jó ember, olyan, amilyennel még nem találkoztam előtte.

Remélem ő is szeret engem, mert eddig úgy tűnt.:)

25 éve vagyunk család.

2017. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amig nyaltam a s..get (pl vigyaztam a kutyaira, mig nyaralni voltak, tanultam a gyerekeivel, föztem-sütöttem nekik) addig jo Volt Minden. Mikor nekem kellett volna egy kis segitseg (2x operaltak es kemoterapiat kaptam egy harom eves gyerek melett) Ra nem lehetett szamitani... A betegseg utan megmondtam neki a velemenyemet, azota köszönös sincs a reszeröl. A ferjemet es a gyereket nem tiltom, de nekem ilyen gusztustalan emberhez semmi kedvem, teszek ra Nagy ivböl...
2017. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,hát ez azért elég durva.
2017. febr. 8. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok... Hat igen az. Azt Meg hozzateszem, hogy a korhazba Meg sem latogatott, csak a ferje. Es az egesz betegseg alatt egyszer kerdezte Meg, hogy hogy vagyok. Olyanrol, hogy esetleg megkerdezne, valamibe segitsen, csak almodtam... De mondom en Mar lesz..om a fejet magasrol. Lesz ö Meg bajban, de akkor ö sem szamithat ram semmiben...
2017. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se jövök ki jól a drágával. Egyidősek vagyunk, de ő volt az egyetlen kislány a családjukban és mindenben kivételeztek vele. Eleinte próbáltam kedves lenni hozzá, de csak áskálódott és kihasználta a jószándékomat. A szüleit is úgy ugráltatja, hogy fáj nézni. Ezt én megelégeltem. Én is csak családi alkalmakkor vagyok hajlandó leülni vele. Anyósomat nézem csak, mert ő egy áldott jó lélek és őt nem akarom megbántani.
2017. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!