Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szexpartner kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexpartner kereső oldal, ahol nők kimondottan fiatalabb pasikra utaznak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert 31 évesen érdekelnek a 40-50 éves nők, mert eddig idősebb nőkkel csak pozitív tapasztalatom volt szex terén.
2017. ápr. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan hű de nagy idősség vagy korkülönbség. Én 23 évesen voltam egy kereken 40 éves nővel.

Csak azért mondom, hogy 31 évesen azért nem lehet már olyan nehéz negyvenes nőkkel ismerkedni (gondolom én). 31 évesen már a negyvenes nők ezerszer könnyebben elfogadnak téged fejben férfinak, mint huszonéves korúként.

Amúgy nincs erre külön társkereső. Én egy sima, hagyományos, fizetősön voltam, ahová bárki járhat 18 felett.


25/F

2017. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja mert ők ingyé dugnak?

Te meg csóresz vagy?

2017. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs...illetve bizonyos fórumokon láttam ilyent.
2017. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neten lehet tàrskeresőzni. Badoo meg facebúk tàrskeresős vagy ismerkedős csoportba belépni... Sok 40-50-es nőt dugok màr sok-sok éve. 36 vagyok.
ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!