Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Popószex pro és kontra. Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Popószex pro és kontra. Aki szereti miért, és aki nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon szeretem,sokkal intenzívebb az orgazmusom és hamarabb is következik be.

Ezért minimum heti egyszer igénylem.

Soha nem okozott még fájdalmat.

24 N

2017. ápr. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Az első 2 alkalom fájdalmas volt az előző partneremmel ezért 2 évre fel is lett függesztve a dolog. Azóta új barátom van nagyon akarta én meg belementem. Nagyon élvezem a dolgot egyáltalán nem fáj. Többször volt tőle orgazmusom is.

22/N

2017. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

Lehet ítélkezni,le pontozni.

De engem nem érdekel, és nincs az az isten h bárki seggbe ba...on. Hál istennek a páromnak sem jön be,ő sem vágyik rá.

Számomra a segg kivezető nyílás,és nem bevezető. Sőt agyf..szt kaptam nem 1x szingliként is mikor valami idióta előállt ezzel. Ha meg visszakérdeztem h őt dugták e már seggbe azzal jön h az nem ugyan az. Dehogynem. Mindkét nem ott ürít .

Szóval én,mi megmaradunk a normális szexnél

2017. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Soha nem próbáltam, soha nem is fogom. Férjem is undorodik tőle. Számomra egyszerűen gusztustalan, és veszélyesnek is tartom. ( Repedhet, szakadhat, kitágulhat. )


Én nem is értem, annyian írják gyakorin is ( pasik ), hogy persze, előfordult néha baleset, hogy szaros lett a farkuk, de ez egyáltalán nem vágy lohasztó. Hogy a fenébe nem? Mi lehet ennél gusztustalanabb? De a nőket sem értem, manapság mindennapos lett az otthoni beöntés, hogy kitisztítsák magukat előtte. Van, aki szimplán leszedi a zuhanyrózsát, és azzal csinálja. Sosem fogom megérteni.

2017. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem értem mkit nem lehet azon nem érteni hogy míga popószex érzéssel teljesen természetes és normális, addig a 'vaginális' szex azaz a 'normális' szex egyáltalán nem normális mert kizárólag nezésre lett teremtve. A vaginális szex hatalmas mértékű bioenergia azaz 'ojas' veszteséggel jár, mert egy csomó ojas nemzési energiává alakul és már nem tud visszalalkulni ojas-szá. a vaginális szex az egyik oka annak hogy mai ember egy élőhalott biomassza a világa mega pusztulás szélén áll. A régi emberekés civilizációk tudták azt amiről írtam.
2017. ápr. 12. 08:15
 16/16 anonim ***** válasza:

Fantasztikus érzés nagyon jó popsiba csinálni más de ugyanakkor punciba is jó de az megint másik érzet!

Persze mindez egy jó nővel édesebb!!

2017. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!