Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Nektek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Nektek bejön szexuálisan Puzsér Róbert?

Figyelt kérdés

Külsőleg...


Kort is írjatok, köszi!



2017. ápr. 9. 01:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Csak külsőleg: Hááát pár évvel ezelőtt amikor szakálla volt akkor nem volt olyan rossz, de amióta úgy néz ki, mint egy flamenco táncos azóta nagyon nem.


18

2017. ápr. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Undorító egy csávó. Ha Ő lenne az utolsó férfi a világon akkor inkább felakasztanám magam. Kor 23
2017. ápr. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a mostani külseje valamiért bejön, de ebben mindenképp benne van a kisugárzása is, s az, hogy mennyire intelligens, választékosan beszél, mennyire vehemensen kiáll az igaza mellett stb. Persze ha nem lenne közszereplő és nem befolyásolna a képernyőn átszűrődő megjelenése, kétlem hogy vonzónak találnám.

21L

2017. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Külsőre nem, de amiket mond, azokon jókat lehet szakadni! Sokszor jogos amit mond, de olyan kimeritően fogalmaz egy egyszerűbb mondatot is... Jó stilus, csak barátomé ne ilyen legyen! XD
2017. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én erre a fajta külsejére gondoltam: [link]


Gondolom az pozitívum, hogy 190 cm... Nem?

2017. ápr. 9. 14:17
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is pont erre a külsőre gondoltam! Amúgy nem tudtam hogy 190 centi, személy szerint nem szeretem az ennyire magas pasikat, mert én kb 158 lehetek és nagyon föl kell néznem rájuk :D
2017. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

sehogy sem jön be.

és nálam nem pozitívum h 190cm

27/N

2017. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Én sok dologban egyetértek vele, de civilizáltabban szoktam viselkedni :D Talán ez is bejön lányoknak?
2017. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyaltalan nem jön be,sőt taszitónak talalom.

21/N

2017. ápr. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akik azt írják, hogy undoritó, meg taszitó azok leírhatnák hogy mi a külsejében az! Én maximum akkor mondom valakire, hogy undoritó, ha ápolatlan (persze arról sem tehet mindenki).
2017. ápr. 10. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!