Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti hogyan szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan szoktatok kenyeztetni a baratotokat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Orálisan, mert nekem is jó érzés általában, neki meg nyilván élvezetesebb, mintha kézzel csinálnám.
2017. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Pl: ha szabadnapos akkor elvégzem helyette az itthoni reggeli munkákat,hadd aludjon. Persze előtte bekészítem neki a szobába a kávét,hogyha felébred,amíg végzem a munkát,ne kelljen lemennie kávéért.


Mindig megmasszírozom. Ha kéri,ha nem. Bárhol. Bármikor.


Ha reggeli merevedése van,akkor szó nélkül leszopom,aztán odaadom neki a kávét,meg meggyújtok neki egy cigit és azt is a szájába adom.


Ahh ilyen kis apróságok,most hirtelen nem jut eszembe több.


22N

2017. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Puszilgatni szoktam a testét, orálisan kényesztetem ahogy ő szereti.. Van hogy csak kézzel játszom vele, olajjal bekenem a farkát és addig maszirozgatom amig elnem élvez.. Ráülök lovagló pózban, és csak magamhoz dörzsölöm , addig amig alig várja hogy berakhassa...:) de ez attól függ ki mit szeret. Van aki a kikötözős durva szexet szereti. Az én párom nem, ő a szenvedélyeset inkáb.....:)
2017. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen Nőket! Jó ezt olvasni, remélem megbecsülnek Benneteket! :)
2017. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2es válaszoló vagyok. Engem igen,vissza is szoktam ezeket kapni,ha nem is pont ugyanilyen formában. Pl ha ő dolgozik,én nem,akkor ő hozza fel nekem a kávét,mire felébredek.
2017. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én masszírozni szeretem a párom hátát úgy, hogy a fenekére ülök. Továbbá imádom csókolgatni az egész nyakát, hasát, a farkát kézzel és szájjal kényeztetni, megmosni őt a zuhany alatt, simogatni a haját, hátát... ilyesmi. :)

És ti, férfiak mit/miket szerettek leginkább?

2017. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!