Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgytársam fele lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funnyxxx kérdése:

Hölgytársam fele lenne egy kérdésem. Feleségem nem igazán akar orálisan kényeztetni, velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
Méretileg nincs baj velem 18kb. volt higy csinálta is, de a szájába nem élvezhetek stb... rá lehetne venni valamivel a jó orálra?

2017. febr. 22. 09:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Én se engedem hogy a számba élvezzenek..attól még szívesen csinálom és így sincs panasz...

Lehet eleve nem szereti és eddig is csak a te kedvedért csinálta korábban

2017. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élvezi és már szinte "kényszeríteni" kell rá... hidd el, te sem fogod élvezni.


Mondta, hogy miért nem csinálja? Elég tiszta az a szerszám?


Van, aki egyszerűen nem szereti csinálni... biztos megvan annak is az oka.


Ha valaki élvezettel csinálja és szereti, az fogja is csinálni, nem kell külön rávenni.

2017. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
37%

Hat o meg ilyen sajnos.

Ne eroktesd.

De tlg sajnallak...az en fium elvezi h allandoan elmehet az arcomra v szamba.

2017. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%
Azért a kettősmérce itt kiütközik kedves hölgyek. Ha egy nő panaszkodna hogy a párja nem csinálja neki orálisan akkor egyből menne az hogy önző paraszt ne csináld neki te se vagy a hagyd ott szövegek de fordított esetben már jönnek a spekulálások hogy biztos szegény nem szereti vagy retkes a phalloszod....
2017. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

#2-ként pl. én nem szeretem kapni. De adni, annál inkább.

Ha egy férfi mégis szeretné és vágyik rá, akkor 69-ben jó, mert akkor úgy is csak rá figyelek, addig meg ő is kiélheti a vágyait és felizgultam állapotban is vagyok, így valamivel kellemesebb érzés.


Így, itt már kiütközött az, hogy jaj, csak szegény férfiakat bántjuk... nem unalmas még?


Egyébként okkal írtam, ha a nő csinálta már, akkor azért nem csinálja megint, mert csak a férj kedvéért csinálta, de nem élvezi. Vagy, mert gond van a szerszámmal.

2017. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
*felizgultabb
2017. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
Engem ezzel nem bántasz szal lekulázom ki mit magyaráz vagy rinyál csak undorodom az igazságtalanságtól és legszívesebben lehánynám a fajtádat...
2017. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

:D


Savanyú a szőlő kedves #7?


Ezzel engem nem bántasz meg egyáltalán... tudom miért vagy ilyen, de ha majd te is megtalálod azt a nőt, aki értékel téged és szeretne boldoggá tenni, te sem így fogsz gondolkozni.


Ha meg nem is akarod megtalálni és neked így jó... légy boldog így! ;) Nem nekem/nekünk fáj!

2017. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Téged rá lehet venni valamire amit Te nem szeretnél? 23 L
2017. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
"Hölgytársam fele lenne egy kérdésem." Az nem a feleséged???
2017. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!