Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Meg szoktátok mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meg szoktátok mondani a férfinek, ha nem megfelelő a szexuális teljesítménye?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte nagyon nehezen vettem rá magam, hogy szóljak miatta a barátomnak, de rájöttem, hogy másképp nem lesz jobb. Meg lehet ezt mondani szépen, kedvesen is - én is kértem, hogy szóljon nyugodtan, ha valamit nem jól csinálok, nem sértődök meg, hanem próbálok javítani, hogy jobb legyen neki.:) Szóval igen, én megmondom, persze teljesen normális stílusban.
2017. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nalam alap a nyilt kommunikacio ...

Ha szar megmondom mit ro tott el

Es ezt elvarom tole is ugyan ugy !

2017. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max annyit hogy meg mondom neki hogy legközelebb hogy lenne mégjobb. Ha veszi a lapot akkor megfogadja
2017. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Megmondom, de burkoltan. Nem mondom ki nyíltan,hogy béna. Azzal hazavágnám az önbecsülését és még rosszabb lenne,mint volt. Valószínűleg következő alkalommal sokkal rosszabb lenne a teljesítménye a megfelelési kényszer miatt. Inkább elmondom neki normálisan,hogy én hogy szeretem,hogy lenne jobb,vagy megmutatom,megfogom a kezét,irányítom kicsit. De nem bántóan,hogy ne érezze bénának magát.
2017. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!