Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép teljesítménye...

Számítógép teljesítménye kérdéses valaki megtudná mondani mitől fordulhat ez elő? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már több játéknál is előfordult hogy azt írta ki hogy a számítógép teljesítménye kérdéses és a videókártyát okolja,viszont nekem egy Radeon 7950-es videókártyám van ami azért egy felső kategóriás kártya és nem értem mitől lehet ez valaki megtudná mondani? Esetleg ötlet hogy lehet megoldani.

Itt egy kép a telepítésről: [link]


2014. jan. 24. 11:32
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

Egy játék gépígényét sokminden más is meghatározza a videokártya típusán kívül pl pixel shader és vertex shader.

A videokártya beállításait nézd meg lehet valami el van állítva. Adj neki minőséget.

Beállításokban az api specifikus és a normál beállítások, ill. teszteld le a smartguart -al (mindet jelöld be)


Ez utóbbinál ha nem engedélyezett a gyorsírás akkor azt a biosban tudod beállítani (fast writhe enable)


Jobbat nem tudok mondani, frissítsd a videokártya driver-ed.

2014. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

ezekre gondoltam:

[link]

2014. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kipróbálom !!
2014. jan. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!