Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha egy nőnek sok idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy nőnek sok idő kell ahhoz, hogy elélvezzen szex/orális kényeztetés közben?

Figyelt kérdés
Nem órákra gondolok nyilván, de azért nem is 2percre

2017. ápr. 9. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem


24F

2017. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2017. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem. A nőknél nem csak a fizikai ingerlés számít, hanem a szellemi legalább olyan fontos. Ha egy pasi úgy nyúl hozzám, hogy közben azt érzem, hogy arra vár, hogy végre kielégüljek, akkor rohadt sokáig fogjuk ketten várni... És egy idő után ez olyan frusztráló, hogy az sem biztos, hogy megtörténik, bármennyire is ügyes. Ha viszont egyszerűen csak élvezi, és ez látszik is rajta, akkor bénázhat is akár, nekem pár másodperc is bőven elég. :)
2017. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már "toronyóra"-is kevés....


Nem ciki.


Sok függ a partnertől.

2017. ápr. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez inkább a pasinak ciki...
2017. ápr. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki ez egyik félnek sem. Van ilyen.

Nem is mindig az orgazmus a lényeg, a felé vezető út is lehet fantasztikus élmény!

A lényeg az odafigyelés, és az önzetlenség. Akkor az együttlét minden perce csodálatos lehet orgazmussal, vagy anélkül.

2017. ápr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, de velem ne várjon orgazmust, mert 15 percnél több reszelésre nincs szüksége egy normális nőnek! :D
2017. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
én lányként kb. másfél perc alatt elélvezek és hidd el ez a ciki nem az ha sok idő kell hozzá :) sajnos nekem túl érzékeny a csiklóm
2017. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a # 3/8-as lánnyal!! Ha van aki muszájból csinálja unott arcal,vagy valaki élvezi és habzsólja a p.i.n.á.t mert imádja másabb érzés.Látszik valakin ha kíván és azért teszi.
2017. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ja, te ennyit tudsz? Az egész szex neked egy max 15 percnyi reszelés? Gratulálok... Meg annak a nőnek is, akinek ennyi az igényszintje...

2017. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!