Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék? Többszöri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Többszöri kudarc után elvesztettem a magabiztosságom, hogyan oldódjak most fel?

Figyelt kérdés

A kérdés igen komoly számomra, mással nincs kedvem megbeszélni és itt ez pont jól jön. Sajnos több lánnyal kudarcot vallott a dolog és már már annyira nem vagyok biztos magammal szemben, hogy annyira ideges vagyok ha arra kerül a sor már előre szó szerint remegek és hiába próbálok ellazulni, teljesen begörcsölök. Nagyon szomorú vagyok már hogy nem jön össze pedig nem is erőltetem, a helyzet hozza így, eléggé sújtja az egómat ha belegondolok hogy attól hogy a lányok megkedvelnek, a nadrágomban nem fog készen állni akinek kellene. ( Mellesleg ez csak éles helyzetben fordul elő ). Hogyan tudnám növelni az erekció képességem és a feszültségemet oldani? Bármi ami nem gyógyszer érdekel. Segítsetek!


F/ 20 mellesleg Normál állapotban 7cm a hossza, nem tudom hogy ennek zavarnia kellene e.


2017. ápr. 10. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
jól írtad, 7? nem 17?
2017. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette hogy lankadtan 7 cm
2017. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem hogy lankadtan
2017. ápr. 10. 21:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit kellene tennem hogy ezt kiküszöbölve normálisabban élhessek...?
2017. ápr. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!